şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 1999 doğumlu boşnak asıllı türk vatandaşlığına geçmiş arkasspor smaçörü. genç yaşta galatasaray'ın altyapısına gelmiş ve kulüp artık nasıl olduysa ve nasıl yönetiliyorsa gelecek planlarını üzerine kurduğu bu oyuncuyu geçtiğimiz yaz yasal sürede sözleşmeye davet etmediği için serbest kalıp arkasla anlaşmış. yaşı genç ama gelecek vaad ediyor, hem boy pos sağlam hem de iyi yükseliyor. bugünkü maçta galatasarayda oynasa skor daha farklı olabilir miydi diye beni düşündürdü. ancak maçın sonuna doğru yaptığı güzel bir blok sonrası yaptığı hareket aski hocası olan nedim hocayı biraz dellendirdi. naapalım artık gençliğine verelim.
  • sezonun çoğununda yedekte bekleyen ve as oyuncu sakatlandığı için play-off final serisinde oynamak zorunda kalan, lakin gösterdiği performansla bu zorlu görevin altından başarıyla kalkan genç ve başarılı pasör çaprazı. zaten u18 milli takım maçlarında da "takım kaptanı" sıfatıyla çıkıyordu. valla bu gencecik yaşında "skor yükünü çeken lider oyuncu" rolünü üstlenmeye şimdiden müsait. final serisini arkas kaybetse de kendisi "en çok gelişme kaydeden" sporcu seçildi. a milli takım açısından manşetini de geliştirse mi demeden geçemiyor insan. malum metin toy gibi hücum gücü üst düzey olan bir smaçör var. ikisini aynı anda sahada tutmayı başarmak milli takımın uluslarası arenada kupalar kazanamasa da madara olmadan dönmesini sağlayabilir. başarılarının devamını dilerim adis'cim. ayrıca çok da yakışıklısın. sevgilin falan yoksa ekle. öptüm.
  • yıllardır çapraz mevkisini liberman agamez, antonin rouzier ve michael sanchez bozhulev gibi yıldızlarla donatan arkas spor’un bu sene çaprazı emanet ettiği delikanlı. o da kendisine duyulan güveni boşa çıkarmıyor şimdilik, yaşından büyük oynuyor. kulüp sezonunda as çapraz olarak şampiyonlar ligi oynayacak olması kendisi ve ülke voleybolu açısından büyük artı.