şükela:  tümü | bugün
 • adıyaman'ın gerger ilçesindeki imam hatip lisesinde okuyan 30 çocuğun istismara uğraması. tacizin boyutu hiçbir yerde yazmıyor. o yüzden başlığı bu şekilde açtım. sonuçta tacizin boyutu ne olursa olsun failleri çalışma kampına alınması lazım. (bkz: idam yerine çalışma kampları açılması)

  skandal bununla bitmiyor tabi ki. devamında olayla ilgili haberlere sansür uygulanıyor. mahkeme kararı

  google'da konuyu aratırsanız haberle ilgili bir çok sonuç çıkıyor ama linklere tıkladığınızda sansürü görürsünüz.

  haber

  ekleme: başlığın solda görünmemesi. sansürden şikayet ederken sansüre takılmak!
 • davası görülen ama halktan saklanan skandal.
  bu iğrenç olayın yaşandığı okul gerger imam hatip lisesi'nde yaklaşık 30 öğrenciye cinsel istismar yapılmış.
  okul görevlisi 1 hademe tutuklanıp, 3 idarecinin görev yeri değiştirilmişti.
  başka? bilmiyoruz. bilmek isteyene de erişim engeli getiriliyor; çünkü okul imam hatip lisesi, izmir atatürk lisesi değil.
  ''taciz iddiasını türkiye’ye duyuran isim chp istanbul milletvekili barış yarkadaş oldu. iddiaların büyük yankı bulması üzerine taciz haberini yayımlayan internet sitelerinin ilgili linklerine saat 20:30 itibariyle erişim sağlayıcıları birliği tarafından engelleme getirildi.''erişim engelli bir site olayın meclise taşındığını yazmış. içeriğini ise bilemiyoruz.

  leş gibi bir ülkeyiz ve iktidardakiler inatla bu hali muhafaza ediyor. kendimden geçtim bari biraz olsun çocukları düşünün. el insaf be arkadaş nasıl vicdan var bunlarda, nasıl bir ahlak anlayışı var. oldu olacak madalya da verin, alkışlayın.
  pakistan olmaktan korkuyorduk ya, çoktan olmuşuz...
 • sözlüğün ilgisini çekmeyen olay. sadece iki entry girilmiş. ama başlık "adıyamanda imam hatipli 30 bacının laikçiler tarafından taciz edilmesi" olsaydı damlardı küçük yobazcıklar. ikiyüzlülüğünüz batsın. yanlış anladığınız dininizin uçkurunuzu kısıtlamasına günü geldiğinde dayanamayıp etrafa kötülük saçıyorsunuz. ahlak bekçisi ahlaksız köpekler. cehaletinizde boğulursunuz bir gün.
 • mide bulandırıcı insanlık suçu. kadınlar şort giyse tekmelenir, imamlar çocuk sever öyle mi? iki yüzlü, ileri görüşsüz, basmakalıp dinci,bencil olan herkese burdan selamlarımı iletiyorum. bombalar yağarken olayı lanetleyenler (ki çok komik buluyorum neye yarıyorsa) hiç bu gibi olayları lanetlemediler bile farkında mısınız? olmayın, iyi uykular. bi gün uykunuzda uyandırmaya kıyamayıp sizi de öperler umarım.
 • gerger ilçesinde bulunan imam hatip lisesinde gerçekleşmiş aşağılık ve insanlık dışı bir olaydır. iktidar tarafından yayın yasağı getirilmiştir.

  yobazlığın ve din sömürüsünün doğal sonucudur.

  (bkz: imam hatipler kapatılsın)
 • mecra'ya 8'inde girilmiş. ancak 6-7 gitiş olmuş.

  az önc e halk teve'nin haberlinden haberim oldu.

  medyada karartma var.

  mecra'daki vicdan sahibi herkesin buraya en az bir cümle edip, konuyu canlı tutması lazım.

  ülkede pislikleri halı altına ata ata, halının altı boktan geçilmez oldu.
  ya bu pislikleri helaya atıp üstüne sifon çekeceğiz. ya da ülke olarak bu güdüşle boka batacağız.
 • gündemde tutulması örtülmesine izin verilmemesi gereken reziiliktir.

  http://www.hurriyet.com.tr/…ilgilendirildi-40272340
 • rahmetlik dedemin babama adıyaman'a dönme ve onlarla samimi olma vasiyetini boşuna dememiş olduğunu gösteren olaylardan biri.
  bu olaylar dindar kesim içinde çok yaşanır oldu. dilde arapça kuran kafada türkçe 40 tilki var.
  kuran sadece ezberlenirse böyle oluyor, namazda fikret ormanın dediği gibi yoga oluyor.
  eskiden miroglu dizisi vardı. koca ülkede sikine hakim bir kişi var diye onu devlet içindeki örgüte almak istiyorlardı. o zamanlarda saçma gelmişti. büyüdükçe bizim millet cehenneme bu yüzden gidecek diyorum. dini bilen adamlar bunu yapıyorsa başkalarının yaptığını diyecek sözümüz yok.
  adıyaman menzil, daeş vb. yapıların elinde.
  dün malatya'da imm hatipliler dernegi mi ne varmış onun yaptığı konuşma yerel tv veriyordu. imam hatiplileri öve öve bitiremedi. bu kafa sakat işte. ne düz lise mezunları ne imam hatip mezunlarını ne de diğer lise mezunlarını övmeye gerek yok. her okulda kötü var.
  günahı, ahireti en iyi öğrenenler bunlardan korkmuyorsa diyecek söz yok. demek ki derslerde bu yok. kuru ezber var.
  hademeler denetimli serbestlik olabilir. eski hükümlüler bu işlerde çalıştırılıyor ki bu çok yanlış. öğretmen ve okulda çalışan memuru öldürenler oldu. denetimliler karakolda falan çalışsın. halka uzak olsunlar.
  ama okul yöneticileri ve öğretmenlerde bu pisliğin içindeyse bunlara ne desem az gelir. adalet umarım yerini bulur.