• çiğ köftesini bilmem ama yorumlara yazdığı cevaplar mükemmel ötesi olan çiğ köfteci:

--- spoiler ---

s...r hız: 10 | servis: 10 | lezzet: 10
    3 gün önce - 21:13
    yorumlara cevap kadar güzel.
    restoran cevabı:
    bugün güzin abla konumundayım.. kaç okuyucu cevabı yazdım hatırlamıyorum bile.. sayın canım mavi kelebek kardeşim.. rumuzunu bilmediğim için sana ne diyeceğimi bilemedim içlerinden birini al senin olsun.. montaigne denemelerinde güzelliğin şekille ilgili soyut bir kavram olduğunu söylemiş aslında bizi biz yapan değerlerin ukalalık olarak algınladığını ama aslında insanın öz benliği birine anlatmanın çok önemli olduğunu savunmuş. ama tüm olasılıklara rağmen inan sen bizden daha güzelsin.. kemal usta.

s...r hız: 7 | servis: 8 | lezzet: 8
    3 gün önce - 21:12
    lavaş un kokuyordu onun dışında güzel.
    restoran cevabı:
    vallahi lavaşın un kokusuna çözüm bulmamız çok zor çünkü un ve su ile yapılıyor.. yok aslında bunu gerçek çi bir cevap ile izah edeyim.. bizim üretimimiz günlük olduğu için diğer firmalara nazaran bir kaç günlük lavaş ve köftemiz olmuyor taze lavaşın un kokması olası bir durumdur.. canımsın.. balımsın..

e...m hız: 10 | servis: 10 | lezzet: 10
    4 gün önce - 23:30
    muhtasem bir lezzet abonen olduk kemal usta yemeden duramiyoruz biri bizi durdursun.
    restoran cevabı:
    al işte bir anı bir hatıra daha.. yapmayın.. ayrıca neden durduralım sen yemezsen o yemezse başkası yemezse nasıl çıkarım ben karanlıklardan aydınlığa.. sizi durduran olursa çok şiddetli yükselirim..

...n hız: 9 | servis: 6 | lezzet: 9
    9 gün önce - 16:44
    iceerg yollamyın kısmını okuyup yolamamışsınız sağolun, ama 1kg çiğ köfte için bol limon kısmını da 1 tek limon olarak yorumlamışsınız. yine de lezzetli çok.
    restoran cevabı:
    vallahi bizim tezgahlarda çalışan personeli görseniz şaşarsınız ben hala her gün dükkanın yolunu bulup geldiklerine dua ediyorum bildiğin dolmuşcu mahmut abi sıfatlı hepsi notu okuduklarına şükür yoksa öyle yorumlayacak zeka parıltısı inanın yok ustaya dürüm yap sipariş var diyorum adam sen mi yiyecen diyor düşün yani zekayı..

h...r hız: 9 | servis: 9 | lezzet: 9
    16 gün önce - 16:10
    herşey guzel ama küçük.
    restoran cevabı:
    küçüğüm daha çok küçüğüm, bu yüzden bütün hatalarım, öğünmem bu yüzden bu yüzden kendimi, özel önemli zannetmem...

bozmuşlar çok kötüydü. ıcebergler eski çiğköfte berbat... ne bılıyım...
    restoran cevabı:
    yemeksepetinde 1 haftadır varız ne ara başladık ne ara bozduk bende anlamadım, ayrıca ıceberg marulu bu kadar bilen ve adını doğru yazan tek müşterimizsin tebrik ediyorum, diğer çiğköftecilerin bizi kıskandığını biliyorduk ama sipariş vereni ilk defa gördük.. bu gurur hepimizin..

--- spoiler ---

ayrıca, allah'ını seven caps alsın.:)
  • sırf bu yorumlar sebebi ile akşam sipariş vereceğim. bu zeka kazanmayı hak ediyor usta!
  • (bkz: efsane)
  • yeni bir efsane doğuyor bence. yemeksepetindeki eleştirilere öküzce cevap veren işletmelere örnek olsun diyeceğim ama ne yaparlarsa yapsınlar bu ince zekayı yakalayamazlar.
  • yemeksepeti'nde yaptığı yorumlar ince bir marketing çalışması getirse de bana tostçu mehmet'i hatırlatmıştır.
  • bugün mağaradan çıkarak, haberdar olduğum yüce şahsiyet.

iyi denemeydi montaigne havası sezmiyor değilim kendisinde. sırf merakımdan gidip göresim geldi.
  • artık yaptığı yorumlar espri sınırlarını aşarak terbiye sınırlarını zorlamaktadır. şımarıklıktan kaynaklandığını düşünüyorum.
    yorum yapmış olmak için yorum yapınca, o samimiyetin çizgisinin bu tarafına geçince terbiyesiz oluyorsun.
hesabın var mı? giriş yap