• (bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

(bkz: #26509382) (bu silinmiş. şuursuzca edilen küfürler falan vardı işte)
    (bkz: #26509640)
  • antu tayfasına takıldığını düşündüğüm yazar. bunun gibi adamlar yüzünden fenerbahçe bu halde zaten kimse farkında değil. daha iki gün önce "bence 1000 galatasaraylı 10000 fenerliyi yok eder" diyen adamla dalga geçen bu zihniyetler şimdi tuttukları takımın yediği boklara maalesef at gözlüğüyle bakmaktalar. bunun gibi adamlar hayatları boyunca kendi sosyal grupları içerisinde (bkz: antu) kendi vicdanlarını rahatlatıp kendi dışında kalan herkese lanet okurlar.
  • özelden küfür eden karşılığını alınca pıs diye tüyen ödleğin teki. tez zamanda şutlanır.
  • iddianame yorumu ile "hukukçu" olmadığı kesindir. sade vatandaş tarzında olaya yaklaşmıştır ki buna da kızılamaz ancak olayı teknik açıdan değerlendirecekse en azından ceza yargılaması hakkında az çok teknik bilgisi olması gerekmektedir. kendisine cmk 100 ve 2005 sonrası ceza kanunu değişiklikleriyle birlikte, özellikle iddianamenin sonunda, atılı suçlar kısmına bakmasını öneririm. tck ve 6222 sayılı kanun arasındaki farklar falan da önemli. kendisi gibi fenerbahçe spor kulübü sevdalısı bir "hukukçu" tanıdığına danışabilir. nacizane önerim tabi ki.
  • yukardaki entrylerde de bahsedildiği gibi mesajla söven ve anasına mesajlar yolladığımız kürtçü mesaj trolü...
  • gerizekalı olduğunu düşündüğüm yazar. özelden küfür eder, ayrıca pkk sempatizanı. engelleyin muhattab almayın.
  • pkk sevici, gs düşmanı yaratık.

engelleyip geçiniz.
  • kacakcilik ovucusu pkk sempatizani. kendinin de bir annesi oldugunun farkinda olmadan mesaj yollayan kurt fasizani.
  • şu entry'me (bkz: #92979274) "yav he he" minvalinde mesaj atmış.
    hiç alakasız.
    ben de cevaben "oğlum mal mısın ya?" yazdım. sonra başlığına bakayım, dedim, necidir diye.
    sonra anladım cevaben yazdığım mesajın ne kadar doğru olduğunu.

ekleme: entry'mi görmüş, geldi, kudurmuş köpek gibi salyalarını akıtarak küfrediyor. boş beleş adam. size de saldırırsa hoşt deyin.
  • bana mesaj gonderip kufur etmis, ben de annesine sovdum agiz dolusu.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

hakediyor boylesi, kimse kusura bakmasin.
hesabın var mı? giriş yap