şükela:  tümü | bugün soru sor
  • onay bekleyen çaylak, umarım bir gün aramızda görürüz kendisini.
  • sonunda sahalara çıkan zat-ı muhterem(ben)
  • en sevdigim de gizlendiklerini saniyorlar ya. kalip makinasindan cikmis gibi hepsi, bir akilli kendileri...

fetvayi cesitlendirin azicik, hepiniz ayni taktigi yapinca cok belli oluyor.
  • yukarda girilen entry can dündar'ı eleştirdiğim #82363178 no'lu enty'e istinaden girilmiş başka birşey olsa sorun yok ama bana burda gelip akp trollü iması yapmadan önce girip bir kaç enty'me bakın;
    başka bir konuda yazı yazılsa anlarım ama benim gibi biri için böyle bir tespit şaka gibi. beyimizin istediği gibi düşünmüyorum diye beni aktroll ilan etmeye çalışıyor. halubuki einstein nick'imin altına entry girmeden önce eski yazılarıma baksa hiçbir alakam olmadığını görecek. neyse ne her yerde böyle saçma sapan tespit yapmaya çalışanlar var. siz siz olun insanlar hakında yorum girerken iyice araştırmadan böyle über zekice tespitler yapmamaya çalışın.
  • ikinci kere kendisi hakkında girdiğim entriyi sildiren sahis (?). ekşisözlük cidden merak ediyorum bu değersiz kişilikleri koruyarak nereye varmak istiyorsun? troller gelip beni terörist diye hedef gösterirken ölü taklidi yapıp bu çapsızları koruduğun için senin de çöpten bir farkın kalmamış artık. ülkeyle birlikte çöküşten nasibini almışsın. ssg mi yoksa yeliz takma adıyla twitter'da trollük yapan bir akp milletvekili mi? bir açıklayıverin hele. çünkü sıradan bir ergen çıkarsa üzülücem. yok be ne üzülücem. bunlar gibi boş muyuz.

edit: daha önceki entrilerimde küfür ettiğimi iddia eden, yalanlardan kafası bulanmış şahıs. gerizekalı ifadesini küfür olarak sayıyormuş. kendi aşağılık kompleksinin başkalarında olduğunu iddia edecek kadar eleştirelliğini kaybetmiş. biz buna psikolojide "yansıtma" diyoruz. "kimin çocuğuysa allah sabır versin" gibi bir cümle kuracak kadar ergen. ve "okuduğunu anlamamak" mı, ajshajhsj. okumak bizim işimiz, sen ne saçmalıyorsun?

not: kafası bulanmış olmak, küfür değildir.

edit 2: artık son düzeltmeyi yapacağım bu insan için. "entrilerimden bahsediyorum, özel mesajlardan bahsetmiyorum. entrilerimin küfürlü olduğu için silindiği iddiasında bulunmuşsun. öyle bir şey, yok, tamam mı? okuduğunu anladın mı adler91?" yapmadığınız cinsiyetçilik kalmıyor, mal oğlu mal diyince mi alınıyorsunuz? bir de özür bekliyormuş. utanmadan insanlara psikolojik rahatsızlıkları var, sıkıntılı diye uyduruk teşhisler yapıyor. asıl sıkıntı bunda. çünkü buraya yazdıklarımı kaldıramıyor. söylediklerimi alıp çevirip tekrar bana karşı kullanıyor. buna "yansıtma" diyoruz, tekrar edeyim. 6 yıldır sözlükteymiş. sözlüğün çöküşe geçtiği zamanlarda gelmiş. 11 senedir yazarım. bu çöküşte payınız olduğu için teşekkürler.

not: kim niye sana yapılanı merak etsin, onu anlamış değilim. bir sen bir ben okuyoruz. kendisini ne zannediyorsa? biri ego sorunu mu dedi?
  • yukarda yazan şahsın sıkıntısını anlamak için #83794608 numaralı yazıya bakabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

edit: yukardaki edit yapımış. insanlara özelden (gerizeklı) & (maloğlu mallar) yazarak insanı eleştirdiğini sanıyor. mesajın screenshotı elimdeyken beni yalan söylemekle suçlamış isteyen olursa tam metnin ss'ini özelden atabilirim.

edit2: bir yazarın veya şahsın adına açılan başlıkta birine küfür veya hakaret(salak, gerizekalı,maloğlumal v.b) kelimeler kulanılırsa başlık sahibi hakaret edilen kelimeyi sözlük yönetimine bildirir sonrasında sözlüğün hukuk danışmanlarınca değerlendirme yapılır ve şikayetiniz yerinde görülürse entry ancak öyle kaldırılır. bu kurala istinaden 2 entrysi kaldırıldığı halde hakaret etmediği yalanını söyleyebilen ve konu dağıtmak için beni cinsiyetçi olamkla suçlayan bir şahsı yularda görmektesiniz.

ek olarak bireysel bir sorunu veya sohbet ortamını entry'e taşımakta yasaktır:) şikayet etsem yine yazısı silinecek lakin 11 yıllık yazarlığıyla övünen şahıs bu kuralı dahi bilmiyor. burda ve #83794608 numaralı entry'de kişisel sohbet havasında değil şahsın veya benim kişisel başlığıma bakanları bilgilendirme amaçlı enrtyler girdim. çünkü insanlar merak ettiklerinde bu başlıklara bakarak suserler hakkında bilgi sahibi oluyor. örneğin, kendisinin daha önceden de başka yazarları özel mesaj ile taciz ettiğini şahsın kendi başlığında görebilirsiniz.