şükela:  tümü | bugün soru sor
 • reklam verenden 5 alıp, reklam yayınlayana 1 veren bir sistem olacaktır. sistem sosyal paylaşım sitelerinin içine sıçmakla kalmayıp, 50 tl vb gibi limitler koyup para kazandığını sanan kişilerin parasını hiç ödemeyecektir.
 • ister reklamcı, ister yayıncı olarak üye olduğunuz; alanın da verenin de razı olduğu; benim de bunu yeni fark ettiğim sistem.
  güzel düşünülmüş bence.

  reklamcıysan, kullanıcıya belli bir para ödeyerek reklamının yayılmasını sağlıyorsun. bunu yaparken de, hedeflediğin kitleyle birebir irtibata geçiyorsun. kitlenin de kazancı para oluyor. yani güzel bir paylaşım zinciri, güzel bir alışveriş olmuş. düşünenin yüreyine sağlık.

  "ay ben profilimde öyle şeyler paylaşmam" diyenlerin çığır çığır adnan hoca videolarını paylaştığını düşünürsek, endişelenmesinler yok yere. kullanıcıların ilgi alanlarına göre listeleniyor, baktım sevdim. hem kampanyaları seçme şansı olduğundan, kendi profillerinizi de kirletmemiş oluyorsunuz.

  gözüm üzerinde, hoşuma gitti.
  yeni bir şey keşfedersem yine dürterim sizi.
 • ben marka olsaydım asla bunun sitesinde kendimi teşhir ettirip "anca para karşılığı konuşulan markayım, hakkımda söylenenlere itibar etmenize gerek yok." diye kendimi afişe etmezdim. türkiye'de kurumsal iletişimin kimlere emanet olduğunun göstergesi bi nevi.
 • kişisel reklam yapan, alanın da verenin de razı olduğu, win-win mottolu güzel sistem. twitter, facebook, instagram etkileşiminiz kuvvetliyse katılmanızı şiddetle öneririm. zira oturduğunuz yerden tek bir link paylaşarak para kazanıyor oluyorsunuz.

  mottoları da 'more connection, more money' miydi, neydi. *
 • lead kampanyaları manasız ucuz. lead kampanyalarından para kazanabilen yoktur sanırım.
 • reklam hizmetleri veren ve reklam tıklatarak para kazanmak isteyenler için güvenilir bir sistem.

  ayda 5-10 arası kampanya gelir. kampanyalar link tıklatma ve lead şeklinde ikiye ayrılır. link tıklatma kampanyalarında size verilen linki sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsınız ve tıklanma başına 10-25 kuruş arası bir meblağ alırsınız. lead kampanyalarda ise genellikle paylaştığınız linkteki siteye üye olunması veya tıklattığınız linkten bir uygulama indirilmesi gerekir. bu kampanyalar daha kazançlı olmasının yanı sıra çok zahmetlidir.

  anlaşılacağı üzere sosyal medyadaki gücünüze bağlı olarak kazanabileceğiniz bir sistem. hesabınızdaki kazanç 50tl'ye ulaştığında banka hesabınıza aktarıyorlar. 2 yıldır kullandığım sistemde para çekme işleminde henüz bir sıkıntı çıkarmayarak güvenimi kazanmışlardır.
 • yakında kapanır. neredeyse hiç kampanya yok artık. çok güzel bir fikri iyi yönetemediler. ziyan ettiler.
 • size link yollayıp "bunu twitter/facebook hesabında paylaş, tıklanma başına 0,1 tl kazan" diyen sistem. 10 tık 1 lira, 100 tık 10 lira, 1000 tık 100 lira olarak geri dönüyor ama yüksek sayıda aktif takipçiniz * yoksa boşu boşuna reklam yaptığınızla kalıyorsunuz. hile yapmaya kalkarsanız fark edip kazandığınız parayı hilesiz miktara çekiyorlar. bence reklamveren için güzel ama linki hesabında paylaşan için çok da karlı bir seçenek değil.
 • hesabımı kapattığım halde hala kampanya mailleri göndermeye devam eden oluşum. bi bırakın artık salın beni kardeşim ya.
 • sebepsiz yere hesabımı bloklayan şirket.

  içeride yaklaşık 700 tl param kaldı. emeklerim haram olsun.