şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir kaç aya kadar evvel alliance'a karşı her maçta ilk iki ban'ın furion ve syllabear olmasını sağlayan offlaner. offlane'de bir dk.iceiceice değil elbette ama doğru hero ile bayağa can yakan bir dallamadır kendisi. bu aralar signature heroları olan lone druid ve furion'un haricinde, bh, clockwerk, arasıra elder titan ve viper oynamakta.

  esport kariyerini de navi'den dendi'ye borçludur, dendi bu elemanla pubda karşılaşıp onu 400 oyun üst üste lone druid oynadığını görüp listesine ekler, bir kaç gün sonra da standin olarak bir maça çağırır vs.
 • dotada haremi en sağlam olan pimpirikli şişko.

  kendisi bulduğu dota oynayan hatunları eve çağırsa, gün içinde tüm ev ihtiyaçları karşılanır, rankı düşürülür, sonsuz eğlenir. yayınlarında her ne kadar "help me, i'm dying şievaa, you stupid foooool" diye bağırsa da profesyonel oyunlarda girip çıkması gerektiği iyi bilecek kadar profesyonel bi' oyuncudur, gerçekten profesyonellik belirtisi olduğunu hepiniz üstün bilginizle anladınız. iyidir, hoştur da biraz şey işte bu adam, şey işte...
 • scene'in çok zeki ve yetenekli, iyi bir oyuncu olduğu kadar da komik ve eğlenceli dota 2 oyuncusu. eskiden beri zaman zaman belli başlı heroları(signature hero'ları ld, furion, bh, clock vs) oynadığı için eleştirilir. ama üstünlüğü ispatlanmış meta hero'ları oynamak mı? başkalarının istisnalar hariç oynamadığı, bariz bir şekilde meta olmayan hero'ları oynamak mı?
 • alliance'dan ayrıldıktan sonra boşta kalan rat dotonun kralı. düşük hero poolu var diye eleştirecekler için (bkz: win a ti before you talk)
 • adeta bir ergün penbe.adam çizgisini hiç bozmuyor.takım iyide olsa kötü de olsa bulldog hep aynı.kanser edici oyunu hiç degişmiyor.
 • dota 2 camiyasına rat style ı bu adam sokmuştur. dünyanın en iyi nature's prophet ını ve lone druid ini bu herif oynar.
  (bkz: rat dota)
  http://somewherepostculture.com/…08/xqdl2pwmotg.jpg
 • henrik ahnberg adlı dota 2'de alliance takımının isveçli oyuncusu. lone druid ile efsanevi oyunlar çıkarmıştır. twitch hesabında yayın yaparken ''you fool!!!'' diye bagırmaları ile tanınır ve her zaman boku baskasına atar.
 • amerika'ya girişi reddedildiğinden bu sene tı7'ye katılamayacak oyuncu/yayıncı.

  edit: detaylı açıklama geldi.
 • dota 2'yi sadece fight yapalım adam dövelim diye algılayan ve throwlamaktan başka bir işe yaramayan zihniyet tarafından eleştirilen dota 2 oyuncusu. oyunun asıl amacı 5 tane hero ile rakip takımın kulelerini ve ancientini yok etmek sonuçta ve bu adam bunu en iyi yapan kişi şu anda. kimse sizin seyir zevkinizin hatırına oyun oynamak zorunda değil kusura bakmayın.
 • çoğu zaman aynı esprileri tekrarlasa da izlemesi zevkli bir yayıncı. bazen dota dışında oyunlar da oynar.

  ayrıca (bkz: lepo lepo)