şükela:  tümü | bugün
 • gazeteciler.com daki bugünkü yazısı çok başarılı bulduğum kişi. ilk defa okudum bir yazısını. tamamen sağ, sol taraflarından uzak, insani duygularla yazılmış bir yazı.

  http://www.gazeteciler.com/…ilik-tam-news18535.html
 • ahmet altan için "taraf'a yakıştı mı yani?" başlıklı bir yazı yazmış.. şahsın mazisinden pek haberdar olmadığımdan, tam olarak ne söylemek istediğini, ironi yapıp yapmadığını, destek mi köstek mi olduğunu anlayamadım. belki siz anlarsınız.

  http://www.gazeteciler.com/…sti-mi-yani-26376h.html
 • kendisini bugun bir yazisiyla tanidim. tanidim demeyeyim, adini birazdan -bilerek ve isteyerek- tekrar unutacagim.

  yazisinin son paragrafini alintiliyorum:

  `ey güzel insanlar!..
  eğer islâm dininin peygamberine ulu orta küfür ve hakaret özgürlük gereği ise, bırakın dileyen dilediği siyasi lidere de gönlünce küfür ve hakaret edebilesin…
  bakalım o zaman kim daha çok hakarete uğrayacak?..
  bakalım en sunturlu küfürler kimin için edilecek?..`

  burdaki eger kismi var ya hani.. bu egerde ne gizli biliyor musun? karanlik, hosgorusuz, sevgisiz gercek kimlikleri. eger siz edecekseniz biz de edelim deyince super saygin oldugunu sanan yarimlar, sidik mi yaristiriyorsunuz? kim daha uzaga kufreder acaba?

  bazi insanlarin ustunde saygi ve sevgi egreti duruyor. onlarin kufur etmeden yasamalari hata zaten. kufursuz yasamasinlar da olmadiklari bir seymis gibi gorunup, dini kurtariyoruz allahin sevdigi kul oluyoruz kandirmacasina bari girmeden delikanli gibi gercek olsunlar. lutfen kufur etsin bu insanlar. cok rica ediyorum bu kafadaki kimselerin agzindan iyilik guzellik dokulmesin, sadece kufur ciksin.