şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şu genç yaşımda gün yüzüyle göremediğim beşiktaşlı duruşunun son temsilcilerinden, eski antrenör ve bjktv'nin taktik yorumcusu.

  futboldaki taktik-teknik zırvalarını pek bi sevdiğimden bjk maçlarından sonra açar bjktv'yi dinlerdim kendisini. beşiktaş kanalında ne kadar objektif olunabilirse o kadar objektifti. geçen dnr'da rastgeldim kendisine. aaa ünlü gördüm, hem de konuşmayı istediklerimden birisi diye kafamdan geçirirken iyi akşamlar diyerek selam verdim. biraz şaşırdı falan ama sonra yarım saat kadar ayakta beşiktaş ve türkiyedeki futbol üzerine konuştuk. konuştuk dediysem, kendisini onaylama, evet abi, bence de öyle, haklısınız hatta şöyle şöyle bile diyerek lafa karışma çabalarımdan öteye gitmedi sözlerim. genelde o konuştu ben dinledim ama rahatsız olduğumu söyleyemem.

  bazı komplo teorilerine inandıktan sonra bunların gerçek olduğunu belgeli bir şekilde görmenin şaşkınlığını yarattı bende biraz da. konuşulur ya hep, kara para aklıyorlar abi klüp yönetimleri, yoksa niye çeksinler bu eziyeti diye. işte içerden birisi söylüyor bunu, camia tabirinin mensuplarından birisi diyor gözümün önünde tabi ki kara para aklanıyor diye. kafasının içinde şimşekler çaktırmasa da şaşırtıyor tabi insanı. bu sistemin içinden, bu paralardan nemalanan birisi olsaydı bunu gönül rahatlığıyla söyleyemezdi herhalde. o sebepten süleyman seba döneminin son temsilcilerinden birisi diye bahsediyorum kendisinden. sporda şike ve şiddet meclis araştırma komisyonuna yaptığı açıklamalardan da anlaşılabilir kişiliği.

  http://www.ntvmsnbc.com/news/310825.asp

  konuşmanın tanıştığıma memnun oldum kısmına gelirken elindeki ıssız adam cdsini gördük abimle. eşimle sinemaya gidecektik evde izleyelim dedik dedi. demek ki dvdsi çıkmış alayım ben de dedi abim. birazdan aldığı cdnin film müziği cdsi olduğunu yaşayarak öğrendik abimle. evde sinema keyfini yaşayamayacak kendisi ama en azından anlamazdın ile içlenerek gençken bunları dinlerdik biz diyecektir.
 • bjk tv'de yayınlanan futbol analiz programının yorumcusu.
 • spor yazarlığı konusunda narsizmin sınırlarını zorlayan futbol adamı.
 • ayrıca antalyaspor'u 84-85 ve 93-94 sezonu olmak üzere iki kere ikinci ligden birinci lige çıkarmıştı. bir ara istanbulspor ikinci ligden birinci lige çıkmaya çalışırken yine başında adnan dinçer vardı.
 • şu sıralar kartal bakışı tv'ye yorumlarıyla renk katan duayen... teknik direktörlüğü halen düşündüğünü, yeşil sahalara henüz veda etmediğini açıkladı daha demin. yorum yaparken, kendi reklamını yapmayı da ihmal etmiyor. renkli insan.
 • twitter'da sürekli kendine karşı olan insanlardan, kendisine edilen haksızlıklardan, kurulan komplolardan, alınan cephelerden bahsedip "anlayana" tadında şeyler yazan insan. tamam ben de kendisini sever ve saygı duyarım ama bir de neden bahsettiğini anlatsa keşke.

  mütemadiyen bir serzeniş halinde.
 • "40 yılı aşkın, pro lisanslı teknik direktörlük tecrübemle 2015-2016 sezonu için, tüm liglerden gelecek teklifleri değerlendirmeye hazırım."
  adnan dinçer.
  teknik direktör.

  dün bu ilanı hürriyet gazetesine veren ve iş arayan duayen.

  türk futbolu ölmüş. hakkaten ölmüş.

  bu adam metin tekin'i, feyyaz'ı, kaleci rüştü'yü, atom karınca rıza'yı keşfedip türk futboluna sunan birisi.
 • başlığında bulunan entry sayısı adamın hikayesini özetler nitelikte, kimsenin tanımadığı adam taa ki bugüne kadar benim de dahil olduğum gruptur ne yazıkki futbolu bilmediğimizin göstergesidir.
 • 2000 yılında yapılmış bir habere göre türkiye liglerinde 17 şampiyonluğu olan hoca. o zaman önder aytaç gibi soruyorum: doğru mu bu?