• nagehan alçı bugünkü yazısında örgütü felç eden kişinin 2013 yılında rasim ozan olduğunu söylemiş. herkes bu örgütten korkarken hasan tahsin bayülken gibi ilk kurşunu raso atmış.

vay anasını sayın seyirciler.
  • rasim'i de boşnaklar mı bitirdi nagehan ?*

kocamı nasıl övebilirim adlı alçı çalışması.
  • (bkz: hahahahahahah)
  • örgüte yalnızca üye olarak kolaylıkla başarabileceğinden * bir an gerçek olabileceğini düşündürtmüştür (bkz: he amk he)
  • kendinin yeri sağlam ya boşnak asıllı kocasını da tekrar sahnelere döndürmek için yapılan çırpınıştır...
  • kaynak belirtilmemiş. kaynak

<yazının tamamı>

“sene 1914. sokullu mehmet paşa, osman gazi, orhan gazi fanta içiyorum, eminönü köprüsünde. rahatım o seneler. gözlerim cavcaklı, çok tehlikeliyim. gözlerime bakacak bir delikanlı bulamıyorum.

bir baktım rasim sultan mehmet. ne var rasim dedim. nagehan alçı, nagehan alçı. buyur rasim dedim. adnan dedi, bizim bu akşam dedi anamızı sikecek dedi. tamam rasim dedim. ben dedim burdayım. bak köşe yazıyorum, ben buradayım dedim. git dedim lan kendine bi fanta al da benim kafamı arıza etme rasim dedim. para yok dedi bende nagehan. attım rasime üç akçe. çek git lan dedim kendine bir fanta al gel benim yanıma otur dedim. rasim koştura koştura bi fanta aldı geldi oturdu yanıma. çakaal…

ben zaten zavallı kardeşim ben çok severdim rasim’i o senelerde. bi sürü tv programı hazırlamış kendine. rasim dedim kafana takma bu adnanın anasını sikmek benim boynumun borcu olsun bu akşam. senin nagehanın varken dedim. bi baktım ben dedi gidiyom dedi nagehan. nereye gidiyon rasim dedim. beni bırakmadan gitme dedim.

ben dedi programa çıkıyorum. git dedim o zaman allah belanı versin git dedim. bi baktım çatara putara beyaz tv sesleri, boşnak sesleri, sakso sesleri... yanıma bi geldi üç tane asker. nagehan alçı, nagehan alçı. buyur asker dedim. rasim öldü dedi. ne dedim rasim öldü mü ? öldü dedi nagehanım dedi.

olamaz, olamazzz, olaaamazzzz, kesinlikle olamaz. rasim’in videoları dedim. rasim’den kalan yarım fantayı da ben bi içtim mi. bi geçtim youtube'un başına. rasim’in videoları, rasim’in videoları. yer misin, yemez misin adnan.

bi baktım aradan bi saat geçti veya geçmedi, beş tane asker. nagehan dedi. buyur asker dedim. adnanın anasını siktin dedi. adnan'ı bitirdin, felç ettin dedi. bana bak dedim asker. bu saatten sonra adnan'ı felc eden kişi dedim… rasim ozan kütahyalı'dır. benim ismim dedim yok. var mıyım dedim ben, yokum. emredersin hanımım. emrettiğin gibi olsun dedim. bu saatten sonra adnan'ı felc eden rasim ozan kütahyalı oldu. ben yokum dedim. adnan'ı bitiren, felc eden rasim ozan kütahyalı'dır”
  • ekranlarda tarihi bir seviyesizlik yapmis kocasini aklama calismasi.ayiptir gunahtir.hic mi vicdaniniz yok.bir iyilik yapip bir daha asla insanlarin karsisina cikmamaniz gerekirken hala kendinizi gozumuze sokmaya calisiyorsunuz.
  • zamanında ben demiştim adnan oktar sadece kediciklerle uğraşmaz diye.adamın altından neler çıktı.
hesabın var mı? giriş yap