şükela:  tümü | bugün
  • bugünden tezi yok yapılması gerekendir. sahipleri mapus damına düşmüştür. o canlar ne yaparlar bi başlarına. gönüllü pisicik severler kutumu yeşillendirsin dostlar.
  • masrafları çok olacağından yanaşılmaması gereken kediciklerdir.
  • sarı olanları ben alırım. gerçi geriye pek bir şey kalmayacak*

ilgi görmemesi gereken başlık. ne kadar az talip çıkarsa bize o kadar düşer*
  • beyaz tenli renkli gözlü ve meme ucu pembe ise sahiplenebilirim.

sanırım van kedisi seviyorum.
  • yek birinin aylık boya badana masrafı ufak bir marketin cirosu kadar olacağı için dikkatli olunması gerekir. hele o silikonlardan biri patlarsa tamiri ev ocak söndürür hafazanallah.
  • bu tür kediler çok sorunludur,
    -sürekli ilgi ister,
    -ekranlarda görünmek ister,
    -özel giysileri ve bakım malzemeleri çok pahalıdır,
    -yılda en az 1-2 kez bazı operasyonel ihtiyaçları vardır,
    -ilk zamanlarda gözünüze hoş görünse de makyaj katmanları sıyrıldığı zaman öyle olmadıklarını anlarsınız
    -özellikle sabah uyandıkları zaman görürseniz korkabilir ve ben neredeyim, bu nedir, akşam ki kedi nerede? diyebilirsiniz.
    -özellikle genç ve toy erkekler çok sık bu türlerin albenisine kapılır, daha tecrübeli erkeklerin de bu albeniyle aldandıkları görülmüştür,
    -bu tür kedilerin bir günlük masrafıyla belki 100 gerçek kedi üç öğün karnını doyurur.
    -pembe sıçar diyen bazı dümbükler ve kevaşeler görebilirsiniz, bunlar yalancıdır, dombilidir. kesinlikle inanmayın!
  • dışarıya bir kap su koyalım.
  • kum ve mamasıyla veriliyorsa katılacağım kampanya.
  • an itibarı ile

petbul

caps