şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir adet yazar. ne yazar henüz bilmiyoruz ama uludağ sözlükte de yazdığı kesin.
  • inanılmaz entrylere sahip mükemmel bir ekşi sözlük yazarı. eski snowboard takım arkadaşım olabilir.
  • sevimsiz.

ve dahi

kilometrelerce uzaktan bir insan evladının evliliğinin siyaseten olduğunu algılayıp, keser kendisine dönünce yek diğerini entrylerinden yola çıkarak etiketlemeyi sağlıksız bulabilen.
  • bir istatistik profesörü. ayrıca da ondan bağımsız olarak bir yazar bu kişi. yazar olan adnan mazmanoğlu, hoca olan adnan'ı tanısa bir daha adnan isminin yanından geçmezdi.
  • tertemiz bir kalbi olduğu önceden de tahmin edilse de, istanbul gibi gayya kuyusununu içinde kendisiyle yolların ilk defa, hem de hayırlı bir iş vesilesiyle kesişerek o tertemiz kalbine tanık olunması bünyede büyük bir sevinç, büyük bir huzur yaratmış insan evladıdır.

ünvanlarından biri hızır'dır.

tam okursak; hızır adnan mazmanoğlu olur ki, bu şüphesiz, oldukça fiyakalı bir isimdir.
  • beykent üniversitesinde geçen dönem computer communication and network dersine verilerek büyük bir faciaya yol açılmıştır. kitaplardan taratarak slaytlarına yamuk yumuk koyduğu resimleri ve metinleri ders esnasında düzenleyen, hazırladığı slaytları derste okuyarak öğrenmeye çalışan profesör. neyse ki dönem sonu okulla ilişiği kesilmiştir.
  • eski beykent üniversitesi öğretim üyesidir üniversite onu yollayarak yaptığı az sayıda doğru işlerindendir zira öğrencilere kan kusturur derecesinde her dersi blok yaparak 1.5 saat boyunca sürekli yazı yazdırması unutulmazdır.
  • kendisinin adını her gördüğümde tüylerim diken diken oluyor. aklıma statistics i-ii dersleri geliyor. birdan gözlerim doluyor. ne günlerdi be arkadaş. dersten çıkıp eve geldiğimde resmen soğuk suyu açıp altına girip ağlamaya başlıyordum. böylesine bir adamdı işte. 2 kelime ingilizce konuşamaz ama bir de biz anlamıyormuşuz gibi davranırdı. acı günlerdi.

yazar olan adnan mazmanoğlu ise beni keyiflendiren bir adam. galatasaraylı, güzel bir arkadaşımız.
  • yardımsever, iyi niyetli hoşsohbet bir yazar.
  • iki tane peş peşe head shot atmış hazır cevap bir yazar. sevgilerimle...
    (bkz: chp'li üyeden şehitlere kürtlere ve ezana hakaret)