şükela:  tümü | bugün
2486 entry daha
  • adnan oktar ve arkadaşlarına göz altına aldıklarında yapılan 31 suçlamadan 24 tanesi geçerli görülmedi. geri kalan 7 tane suçlamada daha önce gruptan ayrılanların ifadelerine dayanıyor.
  • polis ifadesinde tesettür bikini ile başlar gibi bir laf etmiş şahıstır.
  • gözleri kafasının yüzde biri falan olan adam. hiç bu kadar küçük gözlü insan görmemiştim
  • http://m.karar.com/…ali-gelin-neden-tutuklandi-7513

bu yazı okunmalı. yıldıray oğur objektif olduğu için teşekkür etmek gerek.
  • yıldıray oğur'un uzun uzun uzattığı yazı esasen çok daha kısa olabilirmiş. ama uzattıkça kabul edilebilir olabileceğini sanıyor bu çocuk.

kısacası "bu insanlar adnan oktar'ın mehdi olduğuna inanmış, hele ki siz müslümanlar (gazetesinin hedef kitlesini yönlendirebileceğini düşünüyor) bir zamanlar şok şekey bulduğunuz ablaların da içlerinde olduğu, sadece biraz dine bakışları bizlerden {muhafazakarlardan} farklı kaydeşlerimiz.."

yıldıray oğur'un geçmişine bakarsak, (bkz: ergenekon) daha önce yine böyle çok bilmiş edalarla uzun uzun döktürdüğü zırva hukuki iddialarının bugün tam tersi şeyleri yazabildiği düşünülürse, bu yazı da en az önceki yazdıkları kadar zırva olmuş.

üstüne üstlük taban tabana zıt şeyleri en az bir önceki kadar kesin inançlı ve kanıtlanmış gibi bir edayla sürdürebiliyor. bir, sonar'cı hakan bayraktar, bir de bu çocuk var böylesi. sürekli ciddi ıskalamalar yapıp da, zerre kadar utanmadan, sıkılmadan buna rağmen hala aynı eminlikle hala yeni şeyler zırvalayabilen.

şark kurnazı yazının başında da, gazetesinin hitap ettiği muhafazakar ya da liberal denebilecek kitleye önce "bir zamanlar biz bunları çok severdiiik, ne güzel islamı anlatan filmler çeken, islami gazetelerde yazan, islami partilerde siyaset yapan kardeşlerimizdi. unuttunuz mu bunları bre nankörler" tadında gereksiz tiradla başlamış. aklınca kitleleri kendi hedeflediği yola sürüklemek için kalplere oynayan, ama aklı sadece kendi kullandığını sanan bir kurnazcık tavrı sergilemiş.

işin doğrusu bu olayın iç yüzünü (adnan oktar operasyonunu) ben d merak ediyorum ama bu konuda son merak edeceğim kişi tabi ki ergenekonun ateşli avukatı yıldıray olacaktır. orada takındığın tavır yüzünden kendini rezil hissetmen lazımken kalkıp hala hukuki konularda bilirkişiliğe soyunmuyor mu bu herif. şaşırıyorum...
  • tutuklanmasının tek sebebi diyanete laf sokması, akitle kavgaya girişmesi... başka bir sebebi olduğuna zerre inanmıyorum.çocuk istismarı, fetö, pkk, kara para aklama vs bence hepsi bariz bir komplo.bizim insanımız sever linç etmeyi.türkiye adına kendisi çok güzel bir renkti.acayip renkli bir karakterdi arada izlerdim onu da elimizden aldılar :d