şükela:  tümü | bugün
2298 entry daha
  • ben bi kedisine sahip çıkabilirim. bence herkes üzerine düşeni yapmalı. *

bu manyağı bi daha dışarı salarlarsa yazıklar olsun. tutuklanması günün en güzel haberi.

(bkz: maşallah)
  • devlet kerhanelerden ve alkolden aldığı vergilerle din görevlilerinin maaşını veriyor diyerek çıkartıp masaya vurmuştur.
  • bunca yıl varlığına göz yumulan, görmezden gelinen adnan hocanın başına ne oldu da birden bire bu hâller geldi çokça merak ederim...
    kendisinde mehdi özelliklerinin olduğuna inanacak kadar erdoğan hayranıydı...
    ama çok ilginç "ingiliz derin devletinin sinsi oyununun farkında olduğu için titiz hareket ediyor" dediği erdoğan' ın tek adam döneminde gözaltına alınmasını "ingiliz derin devleti" nin oyunu olduğunu öne sürüyor... .
    ironik ve acınası bir hâl...
  • 2016 yılında, instagram hesabında bu pezevengin fotoğraflarını, cümlelerini paylaşan bir adet kaşar yavrusu tarafından mahkemeye verildim.
    suç başlığı ise 'halkın genelinin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama' idi.
    uludağsözlük'te yazdığım bir entrymi beğenmeyen bir arkadaş beni şikayet etmiş.
    mahkeme hala sürüyor, savcıya ifade verme, duruşmada savunma yapma kısmını falan geçtik zaten. ama sanıklardan biri gelmediği için mahkeme ikinci defa uzadı.

neyse mevzu o değil. asıl merak ettiğim şu:
    şimdi beni yazdığım entry yüzünden şikayet eden ve profilinde bu onospu çocuğunu paylaşan bit yavrusu mu daha suçlu, ben mi?
    ulan isterse islama baştan sona küfretmiş olayım, bu şerefsizin evlatlarından daha mı fazla zarar veriyorum islama, insanlara ve memlekete?

umarım kediciyklerim kediciylerim! diye diye geberir içerde bu at kılıklı pezevenk.

dip: atlardan ayrıca özür dilerim. şimdi bi de atlar dava açmasın 'bizi bi onospu çocuğuna benzetip alenen küçümsedi' diye.
  • bir çok defa gözaltına alınmış hakkinda onlarca dava açılmış mk harun yahyasi mahlaslı bir başka islamı kullanan şarlatan.

90li yıllarda paranoid şizofreni tanısı alarak bir çok davası düşmüş ve askerlik yapmamış sözde çürük, kedi hayranı yazarımsı.

emrindeki kedilere oral ve anal sexi caiz kılan fıkıh, islâm ve toplum katili.

felsefeye marksist, leninist, stalinist gibi aptal saçma terimler katmaya çalışan siyonist oruspu çocuğu!

nihayet evinde delil sayılabilecek silahlar ile 200 küsur müridi ile birlikte tutuklanıp umarım geberene değin hapisten çıkamayacak bilinen son hasan sabbah.
  • tüm türkiye için bir boşluktu bu adam. alenen dinle dalga geçiyor ama hiçbir çevreden tepki toplamıyordu. tepki derken tutuklanmasını da kastetmedim tabiki de zaten biz genelde hukuk devletlerinde bunu kastetmeyiz. neyse efendim yurdumun muhafazakar kesimden, battaniyeden dahi tahrik olan adamlar bunu itin götüne sokmadı şimdiye kadar. hatta şöyle bi tepki gösteren tek bir açıklamaları dahi yok bildiğim kadarıyla. siyasilerden de aynı şekilde. türkiye’de tv kanalı olan ve 24 saat propaganda yapan birisi şimdiye kadar nasıl yok sayıldı aklım almıyor. yokmuş gibi davranalım(bkz: arkadaşı siklemiyoruz) mu dediler yoksa arkasında bir güç mü vardı neydi o güç varsa neden şimdi operasyon düzenlendi ne oluyor merakla cevabını beklediğim sorulardan sadece bir kaçı.
  • adnan oktar çetesi sosyal medyada da çok sayıda troll ile aktifti. sosyal medyada adnan oktar aleyhine yazılmış her haberin twitinin altında onlarca kişi adnan oktar'ı savunan cevaplar yazıyordu ve bunlar bot da değildi.

demek akp, "tayyip hocam" güzellemeleri de bir nevi yaptığı puştluklardan kendini koruma altına alma sigortasıydı. artık nasıl pislikleri var nasıl deliller toplandı ki bu çete için düğmeye basıldı. umarım hak ettiği cezayı alır.
  • bundan 5-6 sene once, kendi halinde 50-60 takipcili twitter hesabimda “adnan oktar bu kadinlari zorla mi alikoyuyor acaba? daha topladigi ilik konusunu unutamamisken bir de bu kafama takildi” gibi bir tivit atmistim. mention yok hastag yok hatta 1 fav ya da rt bile yok, oktar babuna cevap yazdi. ben de cevap yazdim o da yazdi vs bildigin sohbet ettik. o topladigi kanlar nolmus, kadinlar niye orada gibi sorularima linklerle cevaplar verdi, kitaplar tavsiye etti, ben abi sen koskaca babunasin yakisiyor mu boyle hareketler diye dans videosu gonderdim babandan utan dedim falan... seviyeli bir sohbetti, sonuc olarak benim anladigim 35 yillik bu yapi ince ince her seyi dusunmus; adnan’in uzerine bir sey yok, mallar vakiflara ait, silahlar ruhsatli, suc unsuru varsa birileri ustlenir, adnan zaten raporlu, oyle zamaninda da bahsedildigi gibi santaj kasedi falan varsa cekmecede saklamamislardir, umarim yoktur varsa umarim bulunur.

kisacasi orgute hasta derecesinde bagli tipler var, en goz onundeki isim bile twitter da savunuyor vs ilk yapmaya calisacaklari is orgutun cozulmemesi icin adnan’i cikarmaya calismak olacaktir cunku dedigim gibi kolay kolay suc ispat edilemez, orgutte kopus sart. adnan disari cikarsa icerdekilere moral olur (ya da korku) boylece konusmazlar. kadinlarin zorla tutulduklarini anlatmasi, ailelerin mudahil olmasi onemli. yazili delil, orgutsel dokuman ya da ruhsatsiz silah vs bulunacagini sanmam cunku cok temkinliler.

yillardir bu ekip insanlarin hayatini karartti ya... davalar, koparilan cocuklar, dagilan aileler... zamaninda faks gibi masum bir icatla bile neler yaptiklari da ortada. lan adam eksi sozluk’u bile engelletmisti bir ara, ip numarasi mi ne oyle bir numara yazip giriyorduk siteye.

ben operasyonun basarili olacagina inaniyorum cunku isnat edilen suclari arastirmak bile yillar surer, adnan ciksa bile tek basina bir sey yapamaz. cok guclu hukuk ekibi oldugunu biliyoruz, boyle bir operasyona da yillardir hazirlandiklarini tahmin ediyorum. merakla takip ediyorum. adnan tek basina cikarsa ne olur, tekrar orgutu toplar mi, maddi kaynak gelir mi vs vs ama bence bitti bu is, icerde olecektir.
  • o evleri, kızları ve erkekleri görünce insanın kendisine modern hasan sabbah diyesi geliyor. içeriden çıkamazsın inşallah...
  • feto usulu fisi cekilen orgut lideri. belli bir sure kullanildiktan sonra isi bitenin fisi cekiliyor.
195 entry daha