şükela:  tümü | bugün
2353 entry daha
  • hz mehdi iki kere hapse girecek.!

not: ironi. lütfen bu konuyla alakalı özel mesaj göndermeyin.
  • çengelköy'ün ricardo diaz'ı.
  • gerçek adının adnan arslanoğulları olduğunu bugün çeşitli gazetelerde okuduğum şahıs. beni meraka sevk eden husus ise neden soyadını oktar olarak değiştirdiği.

burada aklıma sadece oktar babuna geliyor ve bu şahsın da adnan oktar'ın sağ kolu olduğu malum. oktar ismi de bildiğim kadarıyla çok kullanılan bir isim değil, hatta daha önce hayatımda hiç rastlamadığım bir isim.

adnan oktar 1956, oktar babuna 1962 doğumlu. acaba ismini kaç yaşında değiştirdi bu şahıs? oktar babuna'nın babası olan cevat babuna'nın bu olayda bir parmağı var mı? zira kendisi şu anda her tv kanalı ve gazetede bir kahraman edası ile anılıp "oğlunu bu tarikattan kurtarmak isteyen ve mücadelesini tamamlayamadan vefat eden fedakar baba" olarak gösteriliyor olsa da; yıllar boyu tgrt'te yaratılışçı programlar yaptığını, adnan oktar'ın bilim ve araştırma vakfı'nın yönetiminde olduğunu, kendisi için belgeseller hazırlayıp konferanslar verdiğini biliyoruz.

acaba bu cemaatin gizli lideri cevat babuna mıydı? sonradan anlaşmazlıklar mı yaşandı? bu adamın 5 çocuğu ve bir torunu şu anda bu cemaatin içerisinde. çok garip geliyor bana. velhasılkelam, bu soyad değiştirme mevzusu ile ilgili bilgisi olanlar lütfen yeşillendirsin. gece gece merak ettim yahu.

edit : bir suser yeşillendirerek adnan oktar'ın "ismimde 19 harf var" diyebilmek için gerçek adının öyle olduğunu uydurduğunu, aslında bunun gerçek olmadığını yazmış. cevat babuna'nın ise uzun yıllar önce bunların ne olduğunu anlayarak ilişkilerini kestiğini belirtmiş. meraklısına duyurulur.
  • al sana akıllı tasarım. milleti din islam diye akıl almaz şeylere sürükledi şimdi o casusluğunu yaptığın israil ve abd kurtarsın seni.
  • **mali suçlarla mücadele şube müdürlüğü ekipleri adnan oktar'a yönelik 2 yıldır yaptığı teknik ve fiziki takip çalışmalarında, oktar'ın 17-25 aralık sonrasında defalarca ‘fetö’ yöneticiliği suçlamasıyla firari sanık olarak yargılanan tuncay opçin ve balyoz'da kumpas davasında tutuklu yargılanan mehmet baransu ile yüz yüze görüştüklerini tespit etti.**

adnan'ı yakan mevzu belli oldu

**kedicik olarak ünlenen kadınların gruba girdiği zaman hiyerarşik olarak yükselip 'imam bacı' statüsüne gelebilmeleri için turnike sistemi adı altında çok sayıda örgüt üyesi erkekle cinsel ilişkiye zorlandıkları iddia edildi.**

değişik bi dini örgütlenme, özünde karşı olmayanlar olabilir :)

**ekipler yaptığı çalışmalar kapsamında, adnan oktar'ın grupta bulunan kişilere şarabın haram kılındığını ikna ederek, diğer alkol türlerinin tüketilmesine izin verdiği öne sürüldü.**

şunu önceden bilsem, şimdi kalbimi kazandılar, ben şarap sevmem zati
  • ben adamı ciddi ciddi yurtdışında yaşıyor sanıyordum. adam bildiğin burnumuzun dibindeymiş. o halde ne diye "yakalanma anı!" diye haber veriyorlar ki? adam zaten kaçmıyormuş??
    19-20 yıldır bilinen, ticaret yapan, kızları kandırmasıyla tanınan bu kişi için neden şimdi operasyon yapmak akla geliyor ki? yıllarca göz yumup bir gecede malvarlığına el konulmak da normal bir süreç midir?
    bir de herkes "kedicikler" esprisi yapmayı bırakabilir mi? yine her espri kadın bedeni üzerinden dönüyor. türkiye'nin iyi üniversitelerinde okuyan bu kızlar nasıl bir ruhsal boşluktalar ki bu adamın peşine düşüp "aşkım, birtanem, canım" diye dolaşan kızlar haline dönüşmüşler? bu kızlar da bu toplumdan, bizim içimizden çıkma... sizin kızınız, kızkardeşiniz de olabilirdi... göğüslerine silikon, dudaklarına dolgu yaptırırken acaba yıllarca izledikleri ve onlara dayatılan "güzellik" normlarına mı ulaşmaya çalıştılar?
    bu işin mantıksızlığının arkasında kocaman bir mantık var bence ve belki de hiç göremeyeceğiz?
  • nazım kıbrısi ile iliskisi merak edilendir. elimizdeki verileri birlestirdigimizde degisik sonuclar ortaya dokulmektedir.

(bkz: #79122294)
  • her canlı bir gün lynch'i tadacaktır.
  • neredeyse tüm kadınların aklına şu soruyu getiren adam çevresindeki kadınlar nasıl bu hale geldi bence bunun kimyasal bi açıklaması var yani kesin bir ilaç var bu işin içinde başka türlüsü bana garip geliyor gerçi ben diğer cemaat olayları içinde böyle bir yorumda bulunmuştum o yüzden beni çok sallamamakta fayda var yani ancak beyniniz uyuşukken yada belli bir mekanizmayı (tepki) kullanamıyorken yapabileceğiniz şeyleri yapan insan bunlar. ne var bu işin içinde ayrıca dıştan bakıldığında bayağı sex mafyası gibi görünen ama evrim ingiliz derin devlet diyerek beni noluyoruz lan diye şoklara sürükleyen olay... evet sözlük çok safım çok
  • bunun harun yahya adıyla yayınladığı kitaplara bakın "evrim aldatmacası", "kuran mucizeleri" gibi dini mucizeler, evrim karşıtlığıyla ilgili onlarca kitap ve bunlar yaklaşık 20 yıldır bedavaya dağıtılıyor. ardından işlediği suçlara bakın. beyninizde hala bu iğrenç adamların 20 yıldır topluma yaydığı düşüncelerle yaşadığınızın farkına varın. fetö gibi bir yapı. insanlar inanarak, güvenerek, beyinleri yıkanarak bunların pençesine düşüyor. cemaatlere, tarikatlara güvenmekten, düşüncelerini yaymaktan vazgeçin.
127 entry daha