şükela:  tümü | bugün
  • diyanet-sen üyeleri, diyanet işleri başkanlığına yönelik açıklamaları nedeniyle adnan oktar hakkında suç duyurusunda bulundu. genel başkan vekili aydın "adnan oktar'ın ne yapmaya çalıştığının farkındayız. bu bir kalkışmadır. islam'a ve insanlığa karşı isyandır. bunlar; dilleri zehirli, yürekleri zincirli, beyinleri uyuşturulmuş, mankurtlaştırılmış bir ruh hali ile müslüman anadolu halkından ve tarihinden intikam alma uğruna kurulan gizli ajandalı organize örgütlerdir" ifadelerini kullandı.

link

ulan ekşiciler. bu adama neden bişey olmuyo diye diye yaktınız başını *
  • demek ki neymiş ? nimetle şaka olmazmış !!

nimet = mayış ,
    entry anafikri = ironi
  • "bu bir kalkışmadır. islam'a ve insanlığa karşı isyandır"

yani diyanet diyor ki:
    islam biziz, insanlık biziz.
    başka yerde şubemiz yoktur...
  • linkteki haberi okuduğum halde isnat edilen suçun ne olduğunu anlayamadığım suç duyurusu. hocam bu güne kadar yetişkin olmayan bir tek kadına bile hallenmiş değil. bahsedilen görüntüler de televizyondan değil internet üzerinden yayınlanıyormuş.

açıkçası internet üzerinde sadece duyarlı müslümanları değil beni bile rahatsız edebilecek görüntüler yayınlanmakta. ilginç bir şekilde ben beni rahatsız edecek görüntüleri izlememekte gayet başarılıyım. benim duyarlı mümin kardeşlerim kendilerini rahatsız edebilecek bu görüntüleri izlememekte neden beceriksiz bir türlü anlayamıyorum. rahat bırakın hocamı da konusu suç ya da istismar olmayan her şeyi rahatça yayınlayabilsin.
  • fetvanın yönetimin bir parçası yapılmasına hazırlık aşamasında atılan ufak adımlar gibi duran suç duyurusu.

yeni osmanlıya yeni şeyhülislam lazım galiba.
  • suc duyurusunun neresi oldugunu anlamadigim haberi iceren baslik.

alintiliyorum
    ____
    islam'ın kadın ve erkeklerin giyim, tavır ve davranışı konusundaki hükümlerinin açık olduğunu belirten aydın, şunları kaydetti:

"islam dininin, yahudi ve hristiyan inancının dahi tasvip etmeyeceği nahoş görüntülerle ekranlarda boy gösterip toplumun sinir uçlarına dokunmak normal karşılanacak bir durum değildir. bu nahoş durumu normalmiş gibi sunmanın arka planında kimlerin olduğunu tahmin etmekle birlikte islam ahlakının sınırlarını zorlayarak nahoş tutumları toplumda yaymak adına gösterdiği çaba, kimsenin gözünden kaçmamaktadır ve oynanan oyunun herkes farkındadır."
    _____
    bunlarin hepsi subjektif olarak suc olabilir de yasalar onunde gecerli seyler degil sanirim. kimsenin bu kadar manasiz bir yasaya sahip olacagini, bu kadar gereksiz seyler ile bir yasa kitabini dolduracagini sanmiyorum.

kimse bu kadar issiz degildir sanirim.

diger taraftan eger devlet kerhanelerden vergi geliri aliyorsa adnan hoca hakli duruma geciyor. yapilan yollarda da o emekcilerin hakki var demek ki...

bundan gocunmak ne kadar dogru onu da bilemiyorum. belki de emekciye saygilari yoktur? kim bilir.
  • adam 80'lerden beri böyle yaşıyor. daha yeni mi uyandınız? o değil de, şimdi bu da fetöcü filan ilan edilir kesin:))
  • 15 temmuzda başbakanımız bu bir kalkışmadır dan sonra 5 şubat ta ikinci olarak diyanete devletin bir organına bakanlığına kalkışmadır( ironi)
    taşlayın beni adnan hocaya atılacak taşları bana atın .
  • bir zamanlar takıldığım x ülkeli model bir kız vardı , kızla baya takıldık vs birden kız çekip gitti benden . ne telefonları açtı ne de mesajlarıma cevap verdi . geçenlerde bu modelin arkadaşı ile görüştüm ve dedi ki ; seninkini adnan oktar sikiyo 200 dolara.önce programa çağırıyormuş sonra gece takılıyormuş . fotoğrafları gösteri ben şok oldum .