• "bu bir kalkışmadır. islam'a ve insanlığa karşı isyandır"

yani diyanet diyor ki:
    islam biziz, insanlık biziz.
    başka yerde şubemiz yoktur...
  • diyanet-sen üyeleri, diyanet işleri başkanlığına yönelik açıklamaları nedeniyle adnan oktar hakkında suç duyurusunda bulundu. genel başkan vekili aydın "adnan oktar'ın ne yapmaya çalıştığının farkındayız. bu bir kalkışmadır. islam'a ve insanlığa karşı isyandır. bunlar; dilleri zehirli, yürekleri zincirli, beyinleri uyuşturulmuş, mankurtlaştırılmış bir ruh hali ile müslüman anadolu halkından ve tarihinden intikam alma uğruna kurulan gizli ajandalı organize örgütlerdir" ifadelerini kullandı.

link

ulan ekşiciler. bu adama neden bişey olmuyo diye diye yaktınız başını *
  • demek ki neymiş ? nimetle şaka olmazmış !!

nimet = mayış ,
    entry anafikri = ironi
  • linkteki haberi okuduğum halde isnat edilen suçun ne olduğunu anlayamadığım suç duyurusu. hocam bu güne kadar yetişkin olmayan bir tek kadına bile hallenmiş değil. bahsedilen görüntüler de televizyondan değil internet üzerinden yayınlanıyormuş.

açıkçası internet üzerinde sadece duyarlı müslümanları değil beni bile rahatsız edebilecek görüntüler yayınlanmakta. ilginç bir şekilde ben beni rahatsız edecek görüntüleri izlememekte gayet başarılıyım. benim duyarlı mümin kardeşlerim kendilerini rahatsız edebilecek bu görüntüleri izlememekte neden beceriksiz bir türlü anlayamıyorum. rahat bırakın hocamı da konusu suç ya da istismar olmayan her şeyi rahatça yayınlayabilsin.
  • adam 80'lerden beri böyle yaşıyor. daha yeni mi uyandınız? o değil de, şimdi bu da fetöcü filan ilan edilir kesin:))
  • bir zamanlar takıldığım x ülkeli model bir kız vardı , kızla baya takıldık vs birden kız çekip gitti benden . ne telefonları açtı ne de mesajlarıma cevap verdi . geçenlerde bu modelin arkadaşı ile görüştüm ve dedi ki ; seninkini adnan oktar sikiyo 200 dolara.önce programa çağırıyormuş sonra gece takılıyormuş . fotoğrafları gösteri ben şok oldum .
  • fetvanın yönetimin bir parçası yapılmasına hazırlık aşamasında atılan ufak adımlar gibi duran suç duyurusu.

yeni osmanlıya yeni şeyhülislam lazım galiba.
  • islam dinini istismar eden çok insan var medya önünde, onları neden dava edemiyorlar? yemez değil mi? bence yemez...
  • beyinsiz yobazlar medeniyetten, hukuktan o kadar uzak ki yaptıkları suç duyurusunda bir tane bile suç unsuru olacak eylem yok. halbuki isteseler azıcık araştırma yapıp bu adam hakkında zamanında ne davalar açılmış, nasıl örtbas edilmiş görürler. tabii deşerken kazara istanbul belediye başkanlığının ilk yıllarında tayyip-adnan ittifakına denk gelirlerde kelleleri gider diye korkuyor olabilirler.
hesabın var mı? giriş yap