şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir süredir diyanet ve son olarak akit tarafından yapılan kampanyaya karşı muhalif bir ses olarak desteklediğimdir.

  biliyorsunuz kedicikler olarak tanıdığımız ednan hocanın talebeleri açık saçık dans etmek suretiyle progremlar düzenlemekte fakat bı programlar türkiye cumhuriyeti hukukuna göre suç teşkil etmemektedir.

  1) adnan oktar’ın yanında durup bu sürecin uzamasını mı sağlasak? adnan hocaya karşı başlatılan linç kampanyasını kınasak.

  2) yoksa stratejik bir hamleyle akit’in yanında yer alıp “tüm ateistler, vatan hainleri akit’i savunuyor” izlenimimi yaratsak?

  ya da hiç karışmayalım değil mi?
  neyse gidip bi çay koyayım. hehhehhee
 • olaylara karışma, onlar barışır sen kötü olursun
 • hakkındaki o kadar iddiaya rağmen sırf "akp" karşısında yer aldı diye sözlükte yapılacak olandır. kimse hikaye anlatmasın. "mesele hukuksuzluğa itiraz etmek. mevzubahis adnan oktar olsa bile biz sahip çıkarız."cı tayfa gelmeden söyleyeyim. hükümet müdahil olmasa "kaset" iması yaparsınız, müdahale etse, "hukuk" dersiniz.

  bi de bu tiplerin içinden misal 28 şubat sürecindeki hukuksuzluklara karşı mücadele eden kaç kişi çıkmıştır? hani mesele "hukuksuzluk" ya. bana anlatmayın da gidin spor olarak yine kime anlatıyorsanız anlatın.
 • sahiplendirmek isterse kediciklerine sahip çıkabilirim.

  tanım : sahip çıkılmaya ihtiyacı olmayan hocadır. ne durumda olduğunu, başına ne işler gelebileceğini, kendi elindeki kozları ve karşı tarafın kozlarını hepimizden iyi biliyor.
 • adnan hocaya dokundurtmam ulan. adam ateist deist ve putperestlere ve aklı karışık diğer kimselere hitap ediyor, onlara gerçek islamı gösterse çoğu yanaşmaz ama kedicikler vasıtasıyla tatlı bir giriş yaptırıp, kalplerine iman aşılayıp gerçek müslüman olma yolunda ilk adımı atmalarına vesile oluyor.

  ben bile neredeyse gerçek manasıyla müslüman olmaya karar vermişken adnan hocaya yapılanlar beni korkutmuş olup tekrar helvadan inek putu yapıp hem putperestlik hemde hinduizm inancımın gereklerini yerine getirmeye çalışacağım.