şükela:  tümü | bugün
  • az önce okuduğum haberdir. asıl başlık adnan oktar uğruna milyar tane evladım olsa milyar tanesini de feda ederim gibi bir şey olacaktı.

yazılanlara göre adnan oktara destek veren bir grup istanbul emniyet müdürlüğü önünde açıklama yapmış. buna göre nursel tekin isimli kadin "milyar tane evladım olsa milyarını ve kendi canımı adnan oktar ve arkadaşlarının yoluna feda ederim." demiştir.

bu sözlere sadece vay anasını sayın seyircilerdemek istiyorum.

kaynak linki aşağıdadır.

link
  • bir ideolojiye körü körüne bağlı olmanın ne denli kötü olduğunu, göstermek için verilebilecek örneklerden biridir.
  • bir değişik versiyonu için; (bkz: önüne yatarım)
  • tıklamaya üşenenler için özet:

"adblocker kullandığınız için sözcü’ye giriş yapamıyorsunuz." - sözcü
  • hepiniz amına koyayım. sizin gibi beyinsiz embesiller yüzünden şu hayatta çektiğimiz yetti artık.
  • potansiyel canlı bombanın ifadesi. anında itlaf edilip kadavra olarak üniversitelere bağışlanması gerekir.
  • üyelerinin çıplak namaz kıldığı iddia edilen yere evlatlarını feda edenleri göstermiş açıklama. kınamıyorum, her görüşe saygımız var sonuçta. itliğe, serseriliğe gideceğine orgy'e gitsin

(bkz: çıplak namaz kılmak)
  • ne geri zekalılar var ülkede ya rabbi
  • adnan oktar denilen herifin diyaframını titreterek keh keh diye gülmesine vesile olacak beyan.

önce ciddi ciddi düşündüm, bunları bu kadar tutacak, uğruna emniyetin önünde toplanıp basın açıklaması yapacak insanlar var mı diye. yok lan, bunlar bildiğin kast ajansından günlüğü 50-100 liraya kadın kuşağı programlarına götürülen tipler. açıklamayı yapan teyze prim zorlamış belli ki.
  • yahu anlayın işte buda kediciklerden birisi. sözde adnanı vatandaşın gözünde aklamaya ,masummuş gibi göstermeye çalışan maaşlı birkaç insan. tabiki inandığından değil çıkarları için söylüyor.