şükela:  tümü | bugün
  • adnan oktar soytarısına 870 yıl hapis istenmesi olayıdır.
    kaynak sabah; https://m.sabah.com.tr/…rin-870-yil-hapsi-isteniyor
    ama çok da yalan olmayacağından idare edin artık.
    ülkenin başına böyle din taciri adamların musallat olmasına cevaben iyi cezadır. ha bu cezanın asıl sebebi tahminimce kendini mesih görmesi, akp renginde bir islamiyeti benimsememesi ve biat etmemesidir muhtemelen ama, kadınlara ve ailelerine yıllarca çektirdileri karşısında hakedilmiş bir cezadır.
    darısı diğer din tüccarlarının başına.
  • mehdiye de böyle bir ceza yakışırdı...
  • bir pucca değil. kadın hiç değil. e o zaman kimsenin umrunda değil. birazdan cezayı adil bulanlar gelecektir.

edit: şuraya bir bkz de koyalım. gelecek nesiller aynı gün içinde, sırf biri kadın diğeri erkek olduğu için verilen iki farklı tepkiyi net bir şekilde görebilsin.

(bkz: pucca'nın yedi yıl hapis cezası alması)

edit2: kardeşlerim, rohanlılar, bizi; puccaymış, oktarmış, a kişisiymiş b kişisiymiş ilgilendirmemeli. biri elma diğeri armutmuş. evet ben de farkındayım biri hala yargılanıyor, suçlu olduğu kesin değil, diğeri yargılanmış ve hüküm giymiş. cezası belli. hüküm giymiş adamı pardon kadını "7 yıl çok olmuş mnski" deyip salalım, hüküm giymemiş, adama "870 yıl mübah, az bile" diyelim öyle mi?

870 yıl deyince insanlara az bir şey gibi geliyor her halde. ya da "erkek olduğu için hapis yatabilir bir mahsuru yok" gözüyle mi bakılıyor? hani; koca osmanlı hanedanı bile, dededen toruna 36 soy, en fazla 600 yıl yaşadı.
  • allah kurtarsın ne yaptığı belli olmayan değişik adam. çok dini kullanan haysiyetsiz gördüm de bir senin amacını anlamadım.

kedicikler yetim kaldığını gösteren hapis cezası istemidir.
  • üzüldüm. bence böyle insanların gücü bir şekilde elinden alınıp kimseye zararı olmadan youtube da falan böyle ben mesihim diye program yapmasına izin verilmeli. eğlenceli oluyor neticede. suç örgütü tehdit şantaj falan olmayacak tabi. hatta gerekirse cezaevinde yapsın, youtuber bir sürü mahkum var hepsi bir araya gelsin.

hatta birkaç dişi youtuber da gönüllü olursa eşlik etsin.

efendi gibi koltukta otururken sadece dirseklerinden yukarısı dans ederek yarı çıplak botokslu kadınlara eşlik edecek. inşallah hocam maşallah hocam, canımdan bir parçasınız hocam.

ne güzel hayat lan çok özeniyorum böyle insanlara. adamın dünya umurunda değil varsa yoksa taşak geçmek.
  • üzülenlerin olduğunu gördüğümüz iddianamedir.

doğru kardeşim o adam zaten sadece youtube'da program yapıyordu. 30 yıldır türkiye'nin içinden geçenlerden değil çünkü kendisi. tarikat hiç değil. dini kullanarak kadınları batağına hiç düşürmüyor.

gerçi buna düşen kadın doğal seleksiyon yoluyla yok olmayı hak ediyordur orası ayrı.

870 yılın hepsini ceza olarak alsa da, emin olun hapishanede o kadar rahat yaşayacaktır ki, bir dışarısı gibi olmasa da hayatının sonuna kadar çok büyük bir problem ile karşılaşmayacaktır rahat olun.
  • normaldir.

bildiğimiz kadarıyla bu şahsın insanları zorla alıkoyduğu, bazılarını istismar ettiği, özellikle işadamı vs gibi kişilerin cinsel ilişkideyken kaydedip şantaj yaptığı, para aldığı falan bi gerçek.

ha casusluğu bilemem. o konu pek piyasaya düşmedi.

burada sorgulanması gereken neden bu kadar suça rağmen uzun süre alınmadı bu şahıs

edit: fenerli emenike 'ye de bunlar el atmış. bi kedicikle görüntülerini alıp adama izletip para istemişler.

emenike bi kahkaha atıp demiş ki "bunu aziz başkana izletin bana performansı düşük diyordu"
  • ilk duruşmada tahliye edilecektir.
  • birazdan gelir, tecavüzcüye, adam öldürene o kadar ceza verilmiyor, şeklinde saçmalayan düşük zekalı kesim.

çocuğu olsa, birde ağlayıp üüüü ben ne yaptım diye hitap ederse bu iş tamamdır.