şükela:  tümü | bugün
  • kediciğin sol üst kolunda gözümüze girmekte olan çıplak bir kadın bedeni tasvirindeki son derece sanatsal olan ve baktıkça insanı daha çok mest etme özelliğine sahip olduğu anlaşılan dövme.

https://i.hizliresim.com/yzqnk7.png
  • hangi hapisanede yapıldığını merak ettiğim dövme.
  • a9 kanalinda kadinlar ilk önce sadece baslari acikti. sonra dekolteli görmeye basladik.
    sonra milliyet ya da twitter gibi ortamlarda gayet erotik bozlarla görtük katilimci kizlari.
    simdi dövme ile girizgah yapiyorlar sanirim. yakinda tekrar level atliyacaklar. sonu nereye varir bilmiyorum.

not: neye hizmet ettigini halen anlayamadigim harekettir. aga sizler neyin kafasisiniz bilen cözen ortamlarina giren varsa dinlemek isterim.
  • ankara 3. sulh ceza hakimliği'nin kediciklerin talebi üzerine verdiği 1.11.2017 tarih ve 6931/69 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • gözlemlerime dayanırsak; dövmenin sahibi olan kedicik, sevgili adnan oktar hocamızın zannımca favori kediciğidir. bir zamanlar kanalda hep en öne oturturdu. sonra programı takip etmeyi bıraktım, şimdi durum nedir bilmiyorum. daha bir zayıf, doğal olmasıyla böyle bir öne çıkardı. sonra bir şeyler olmuş herhalde.

(bkz: sibel yılmaztürk)

tanım: türkiye'de sıkıntı çıkarabilecek bir dövmedir.
  • bu dövmeyi yaptıran kediciği kendi koluma yaptırmak suretiyle beni inception içerisine sokabilecek olan dövmedir.
  • bu dövmeyi yaptıran kediciği kendi koluna yaptıran yazarın dövmesini kendi koluma yaptırmak suretiyle beni inception içerisinde üçüncü katmana sokabilecek olan dövmedir.
  • alttaki yazıyı daha çok merak ettim. children of god diye bir tarikatın kitabını okumustum küçükkene. aha bu adnan tam da onların izinden gidiyor. seksle balık avlıyorlar ve allahın sevgisini verdiklerini sanıyorlar... tabii sadece zengin beylere.