şükela:  tümü | bugün
  • ben şurada bir yerimi alayım ne olur ne olmaz.
    iş adamlarından, siyasilere kadar elinde bir çok sekis kaseti olduğu iddia ediliyor.

edit: gizli sinefil isimli arkadaş bilgilendirdi. adnan oktar’ın şantaj kasetleriyle ilgili şöyle bir bilgi paylaşılmış :sekis kasetleri bir çok siyasi, gazeteci ve ünlünün adı geçiyor.
    edit 2: link veremediğimi öğrenemediniz mi. düzeltildi.
  • bir bölümü montaj, bir bölümü gerçek olarak nitelenecek kasetlerdir. ben demedim, tübitak dedi.
  • adam yıllardır aynı yayınları yapıyor, kendi televizyonu var ve yıllardır hep aynı şeyleri söylüyor..
    zamanlamayla beraber var olduğuna inandığım kasetlerdir veya aynı etkiyi gösterecek belgeler..
    eli boş olması imkansıza yakın..
  • muhtemelen başka birinin eline geçer ve şantaj devam eder.
  • son tutuklamalarla muhtemelen el değiştirmiş ve ortaya çıkmak için doğru zamanı beklemeye başlamış kasetlerdir.
  • bir khk ile geçersiz sayılabilecek, yayınlayanlara ağır cezalar getirebilecek kasetlerdir. yayınlansa dahi kimsenin pek umrunda olacağını da sanmıyorum. takım tutar gibi parti tutanlar, bu saatten sonra kimin kaseti çıkarsa çıksın "oh iyi yapmış, beline kuvvet!" diye alkışlamaya devam edecektir.

not: birine şantaj yapmak suçtur; bu tip görüntülerin yayınlanması da özel hayatın gizliliğine aykırıdır. benim demek istediğim artık şantaj ve ifşanın, seçmenin gözünde bir anlamı olmamasıdır. siyasal islamcılardan bir kaç kişinin kaseti çıksa bile "çalıyor ama çalışıyor" diyen adamlar bu sefer "zina yapıyor ama çalışıyor" deyip olayı normalleştirecektir.
  • artık tutuklanabildiğine göre muhtemelen ele geçirilmiş ve ortadan kaldırılmışlardır.
  • aslında çok ciddi mevzu.
    ülkede bu kadar göz önünde olan pislik batağı bir güruha nasıl olur da bu kadar geç müdahale edilir? zaman zaman hep haberler çıktı aileler ağladı, çocukları kayıptı sonra hep unutuldu. umarım yine aynısı olmaz ve yine serbest bırakılıp soruşturmaya ara verilmez. dualarım köklerinin kurutulmasından yana.
    dini sömürüye hayır!
    kadın ticaretine hayır!
    çocuk istismarına hayır!