• bogazicililer filan da vardir.

zamaninda aileleri feryat figan halindeydi bazilarinin... "kizlarimizin beyni yikandi, bizimle gorusturulmuyorlar" diye...
    boy boy roportajlari cikardi gazetelerde bu ailelerin..

bu arada bu kizlar eskiden gayet bogaza kadar ilikli kumas gomlek, uzun etekli dopiyes filan takilan kizlardi. makyajin zerresi yoktu o zamanlar. degil ki silikon bilmem ne...

motor argosunun kullanimi, adnan oktarla baslamistir turkcede. bi "motorlar" grubu vardi bunun. ebru diye bi manken, tee 90 larin sonunda bu motorlar grubundan ayrilip dava filan acmisti da, oyle yayildi kelime.
    yamulmuyorsam, zengin isadamlarinin koynuna filan sokup, santaj filan yapiyorlardi.. ya da oyle bisey, bilemedim...

uskudar taraflarinda devasa bi villasi vardi adnan oktarin. kale gibi biseydi. o zamanki manitam arabayla onunden gecerken "aha bak burasi adnan hocanin mekan" demisti...

su andaki kizlar o motorlar grubundan degildi. bi cesit beyin takimi gibiydi bunlar...
    ısim isim googlelayip "eski hali" filan diye aratirsaniz gorebilirsiniz eski hallerini...

adam sonradan "beyinsiz motor olmuyo heralde" gibi bi cikarima mi vardi, ne yapti bilmem. bunlar sonradan boyle oldu
  • hoca bunların zekatını verse cennete gider inşallah.
  • en belirgin özellikleri hepsinin tornadan çıkmış gibi birbirine benzemesidir.

ya da cnc tezgah.
    tezgah şu şekilde programlanır:

10-insert kedicik
    11-apply>breast implant[size: double d]
    12-apply>collagen injection[destination: lips]
    13-apply>butt implant
    14-apply>dye hair[code: #fbf6d9 blonde]
    15- end program
    16-goto 10
  • kız mıdır kadın mıdır bilemem ama ben daha çok at görüyorum.
  • o kızlara kim makyaj yapıyorsa yapmasın insanlık namına. gerçekten. böyle iğrenç bir makyaj stili olamaz. azıcık estetik duygusu olan biri olarak bakamıyorum. hele o gözünün yanından ensesine kadar çekilen eye liner'ın anlamını çözdüğüm gün evrenin de sırrına vakıf olacağıma inanıyorum.
  • makyaj konusunda idolleri harley quinn'dir.

umarım adnan başkan da kendisine joker'i örnek almıyordur.

o diil de; arada yabancı uyruklu hatunlar görüyorum. kulaklarında da kulaklık oluyor. ama sanırım müzik falan dinletiyorlardır onunla.

hayır şayet hoca'yı tercüme ediyorlarsa o kızlara bir hal gelmesi lazım inşallah da ondan söylüyorum.
  • genellikle geniş kalçalı, büyük göğüslü, ağır makyajlı, sarışın ve rüküş kadınlardır.
  • cesur yeni dünya romanındaki gibi

--- spoiler ---

özel bir üretim merkezinde tüplerin içinde doğup yetişmiş olduklarını
    --- spoiler ---

düşündüğüm kızlardır. nihayetinde bir dolly vakamız mevcut.
hesabın var mı? giriş yap