şükela:  tümü | bugün
  • genç kuşak başarılı oyuncu!. ilk yedigün yıldızlarının birincisi olduğunda görmüştüm, sonra bir oyununu izlediğimde anladım ki adam gerçekten çok yetenekli. role kendisini öyle bir kaptırıyor ki sizi oyundan çıkartıp o karakterin gerçekliğine inandırıyor.
  • donanimhaber olucusu amcam sayesinde tanistigim kisi

sene sanirim 2008-2009 yedigun yildizlari ilk sezon oyunculuk kategorisinde yarisiyordu. yarisma geregi sarkicilik kategorisinde birinci olana serdar ortacla duet oyunculukl kategorisinde birinci olana kavak yellerinde rol vaad ediliyordu. oyunculukla cok baglantisi olmamasina ragmen su video ile katilmisti.

benim onunla tanismam ise yarismanin oylama sistemi sayesinde oldu. yedigun acma halkalari ve kapaklarindaki sifreyi yarsima videolarinin yuklendigi siteden yukleyip turkcell hattina 10 kontor ve 10 oy hakki kazaniyordun.

benim donanimhaber olucusu amcam bu firsati kacirmadi tabi. kendisi bir hurda-geri donusum sirketinin kapak ayiklama bolumunde calisiyordu. isi gucu birakip yedigun kapak ve acma halkasi topluyormus bu butun gun. ınternet olaylarindan cok anlamadigi icin her aksam bir torba acma halkasi ve kapakla bize geliyordu.

sifrelerin yarisi coktan icenler tarafindan kullanilmis olmasina ragmen gunde 200-300 kontor cikiyordu iclerinden. bu ayni zamanda 200-300 oy demekti yarismacilar icin. benim avea hattim oldugundan amca 5-10 kontor bize de atesle diyemiyordum tabi.

1-2 hafta sonra sirket sadece yedigun kapaklarinin ayiklandigini gorunce calisanlara guzel bir azar cekiyor isi yavaslattigi icin. amcam bize gelmez oluyor. bense elimdeki oy potansiyelini o zaman farkediyorum.

hesapta 1500-2000 oy birikiyor kullanilmayi bekleyen. belki birilenirinin kaderini degisterecek.

bakiyorum kategorilere. sarkicilik kategorisinde birinci olan eleman 10-20bin oy arayi acmis herkes zaten sarkicilara yuklenmis. burada herhangi bir etki saglayamacagimi anlayinca oyunculara yoneliyorum. 20 yasinda olmanin verdigi abazalikla birinci olan kiza mesaj atiyorum site uzerinden. hesabimda 2000 oy var istersen farki iyice acmana yardimci olabilirim diyorum. bana inanmayan kiz off snne slk gibisinden bir mesaj atiyor.

buna sinirlenen ben bu kizi birincilikten indirmeye and iciyorum. hemen ikinci sirada 200-300 oy geriden bu kizi takip eden adnan onal'a mesaj atiyorum. kardesim seni birinci yapicam elimde bir suru oy var diyorum. hemen onden 200-300 oy gonderiyorum ve kiza yaklasiyor. adnan kardesim saolsun hemen tesekkurlerini iletiyor ve boylece tanismis oluyoruz.

daha sonra msn'den goruselim diyor kameradan gorusuyoruz. gebze'de oturdugundan bazi reklamlarda oynadigindan havadan sudan bahsediyoruz. samimi tavri hosuma gidiyor. ben butun oylari gonderiyorum adnan oyunculuk kategorisinde birince oluyor. tabi kimse videonun oyunculukla ilgisini sorgulamiyor. bense adnanin kavak yellerinde rol alacagi gunu bekliyorum. ılk defa televizyona cikan bir tanidigim olacak. hem de donemin en cok izlenen dizisinde gorunecek. oynadigi ilk bolumu kacirmiyorum. motorlu kurye sermet'i oynuyor. lan yakisikli adami ne hale sokmuslar rol geregi diyorum icimden. sinek kaydi tras edip embesil rolu kurye rolu vermisler guzelim cocuga diyorum sinirleniyorum.

1-2 bolum oynadiktan sonra kayboluyor adnan. msn'den yaziyorum. oturdugu yerde gaspa ugradigini serserilerin dovdugunden bahsediyor. o gunden sonra bir daha haber alamadim adnan'dan.

adnan kardesim ilk basta oylari sana vermek gibi bir niyetim olmadiysa da iyiki sana vermisim iyiki kisa da surse bir tanismisligimiz olmus. umarim o yarisma sana hayirli olmustur yeni kapilar acilmistir. burayi okursan mutlaka beni bul. ben seni bulucam ama hangisi senin gercek facebook sayfan hangisi senin gercek youtube kanalin anlamadim.

bu da adnanimin birincilik hikayesi iste.
  • sinan akçıl'ın klibine imza atmış oyuncu kökenli yönetmen.

http://muzikonair.com/…everlere-mujde-klip-geliyor/