şükela:  tümü | bugün
 • i$ bitirici, tuttugunu koparan, cool bir goruntusu vardir.. galatasaray'i o $a$ali gunlerine tekrar cikartip avrupa ve turkiye sampiyonu yapacak altyapisi mevcut gozukmektedir.. alevi isadamlarimizdandir ve 1953 yilinda erzurum'da dogmu$tur.. universiteyi abd'de long island university'de okumu$tur.. 1992-96 yillari arasinda galatasaray sk'de yoneticilik (asba$kanlik, futbol komitesi ba$kanligi) yapmi$tir. 1999 secimlerinde chp'den istanbul belediye baskanligi icin aday olmu$tur, lakin secilememi$tir.. bir aralar cali$an resmi web sitesi ise buydu: http://www.adnanpolat.com/
 • ege seramik şirketler topluluğu'nda yönetim kurulu başkanı.
 • zamanında, hakan şükürtorino'ya satmak için epey uğraş vermişti, oh lakin hakan 1 sezon sonra
  koşa koşa geri dönmüştü.adnan polat hiç konuşmadı, zaten suskun ve efendi bir adamdı.ancak hakan
  italyaya gitmeden önce taraftarlarla özel bir buluşma gibi bir hadise yaşamıştı bir maçtan sonra, o sırada
  adnan polat'ın hakanın ardından koşup (hakan da seyircilere selam verip veda ediyordu) sırtını sıvazlaması
  aklımdan çıkmaz..o nasıl bir harekettir öyle, parayı alıp sakalına sürtmek veya ne bileyim birinin sırtından
  geçinmeyi hatırlatan (afferin hakancım hadi hadi gidiyoruz gibi bir ifade) şeytanca bir gülüş.bütün bunların
  dışında derbi maçlarda tribünlerdeki taraftar eşitliğinin bozulmasında ömer çavuşoğlu ile birlikte rol almış
  bir kişidir, karşılıklı atışmalar ve polemiklerle bunlara sebep olmuşlardır.
 • ba$kanlik donemini sabirsizlikla bekledigimiz eski futbol $ubesi sorumlusu. cl $ampiyonlugu onun doneminde gelecektir diye umuyoruz.
 • minibüs caddesi üzerinde muayenehanesi bulunan bir doktor*.
 • uefa sampiyonu olan kadronun temelini atan sahsiyet,gslıların gonlunde yatan baskan
 • eski galatasaray asbaşkanı, polat renaissance oteli'nin sahibi. ayrıca pek çok galatasaraylı'nın gönlündeki başkandır kendisi... galatasaray tribünü tarafından çok sevilir. yöneticiliği zamanında galatasaray taraftarına daima sahip çıkmış, taraftarını hiç bir ortamda ezdirmemiştir. uğruna galatasaray taraftarları tarafından "adnan polat adnan polat bulunmaz eşin / cimbombom'un taraftarı senin eserin" şeklinde de bir tezahürat bestelenmistir.
 • turkiyede ozellikle adnan menderes sonrasi gelisen koyden sehire goc kavraminin ve kisa yoldan para kazanmanin basariya ulasmis orneklerindendir. kendisinden ote babasidir bunun ilk ornegi cunku ne de olsa babasidir ki tesvikiyedeki guzeller guzeli macka palas'in arkasinda bulunan ve apartman sakinleri icin yapilmis tenis kortlarini alip otoparka cevirmistir.
 • caddebostan veni vidi göz kliniğinin doktorlarından biri.
 • kerim polat adinda bir erkek cocugu sahibi. ayni yaz okulunda bulunmustum. zipir, topla oynamasini cok seven, mutevazi bir genc idi. simdi yagiz bir delikanli olmus, magazinlerde boy gosteriyor. bir de ablasi var eda polat. avusturya lisesi'ndeydi. *
hesabın var mı? giriş yap