şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı (!)

bu adam sözlükte yazıyor ya artık ne diyeyim. tamam yazım hatası, format falan anladık hayatın içindeki şeyler ben de yapıyorum eyvallah ama bu arkadaşın ısrarla herhangi bir dilde anlaşılmayan saçma sapan entryleri nasıl hala duruyor ve kendisi sözlükte yazar aklım almıyor.

bunlar nedir?
    (bkz: #66433622)
    (bkz: #66433675)
    (bkz: #66433994)
    (bkz: #66433761)

yazdıklarının içeriğinden bağımsız bunları diyorum. zaten troll yazılar bu entryler. troll trolldür akı bilmemnesi farketmiyor. gerçekten merak ediyorum yani bu rezilliğe nasıl göz yumuluyor. bari bunlara yer vermeyin fırsat vermeyin ya.
  • nisan ayında yazmış olduğum bir entry ile ilgili nick altımaküfür döşeyen yazar. bakın bugün kasım ayındayız. iki kere özelden yazdım kendisine, cahillik yaptığımı söyledim, inatla hakaret ediyor. yahu kardeşim, muzun potasyumu ile ilgili yazdığım ve saçma olduğunu kabul ettiğim bir entry için neden kendini paralıyorsun ki bu kadar? maksadı beni burda 'barındırmamak' imiş.

zeytin dalı, güvercin falan anlamadı, allah aşkına iş bulun bu zat'a.
  • doğrudur, potasyuma zam gelmiştir. 2 euro'yu 2 lirayla bir gören bünyeler tüketiyorsa kilosu 20 lira olmalıdır.

24.04.2017 20:02 ramone