şükela:  tümü | bugün
 • evde kendi kendine monte edilen ofis mobilyaları, bilgisayar masası, çalışma masası, dolap, kitap rafı, bilgisayar, şef, koltukları vs satan firma.

  bürosit'in üçte bir fiyatına sattıkları bilgisayar koltuklarını yetişkin olmayan (ağır olmayan) çocuklarınıza alabilirsiniz. ciddi tasarruf olur ama bir yetişkin kullanacaksa şunu bilin. iki tane aldım. birincisi ilk ay ikincisi ilk yılın sonun da 'tamamen' kullanılamaz hale geldi. bürosit için olan şikayetleri okuduğumda benzer ürünlerinin ikinci yılda benzer arıza verdiğini de söyleyeyim. evet gerçekten ucuz ama bilgisayar koltuklarını çocuk kullanamayacaksa kesinlikle tavsiye etmem. alırsanız da garanti belgelerini saklayın. garantisi vardı diye hatırlıyorum.

  edit:
  yukarıdaki yazımdan sonra gidip bürosit koltuk aldım. ilk ay dolmadan döner tekerlek ayağı kırıldı.
  haklarını yemeyelim, ne adore'yi ne de bürosit'i ayıplı malları için aramadım. iki firmadan da zorunlu olmazsam mal almam o ayrı.
 • bir mobilya şeysi. aldigim bir urunun 3 ay sonra yamulması uzerine-ki kendi hayvanligimdan- hic problem cikartmadan degişim yapan cici firma. takdir edilesi.

  adresleri de bu
 • söz verdikleri gibi 3 gunde yedek parcayi tarafıma ulastiran firma. takdire şayan.
 • gerçekten çok kötü yönetici koltukları üreten firma, basit bir sandalye bile adore' nin yönetici koltuğundan daha rahattır.

  sattıkları koltuklara kendileri oturuyor mu merak ediyorum.
 • ürünlerine 7 yıl garanti veren ve kalitesini gün geçtikçe yükselten mobilya markası.

  şöyle de güzel bir web siteleri vardır: https://www.adoremarket.com/
 • internetten alıp sonrasında aldığım güne lanet ettiğim koltuklarını, taşıması da bana ait olmak üzere arkadaşa vermek istedim. çocukcağız görünüşüne aldanıp heyecanla istedi fakat kullandıktan sonra ilk günden kapıya koydu. pazarda satılan plastik sandalye bile daha kullanışlı ve rahat.

  ürünün ismi de şu "adore vlt-270 manager elite yönetici koltuğu" lüks restoranlardaki yemek isimleri bile bunun yanında mütevazı kalıyor.
 • koltuklarının kullanımındaki dayanıklılığı ve rahatlığının bir kağıt helvanın üzerine oturmaktan farkı yoktur.
 • tv koltukları çok rahat ve kullanışlı olan firma. film izlerken, ps3 ve xbox 360 konsollarında oyun oynarken maksimum rahatlık sağlıyor.
 • ankara'da bir garip kartel kurmuş olan kurum. zira heryerde bunların malı satılıyor. lakin gerçekten kalitesiz. 350 tl olan mesh yönetici koltuğunun kolçakları 3 ayda parça parça oldu, her tarafı ayrı gacırdıyor filan. sonra müşteri hizmetleri de bir dünya iş, çünkü getirelim değiştirin yok, internetten form filan yollacaksın.

  muhakkak arada sağlam modelleri vardır (bkz: istisna). daha ucuzu daha iyisi için (bkz: bürosit) (bkz: ikea)
 • beni çok uğraştırmışlardır çünkü hb üzerinden satın almış olduğum "vlt-270" modelini sipariş vermiş biri olarak daha sonrasında hatalı üretimden dolayı değiştirilmesi için geri yollayıp bu arada geri göndermek için 1 hafta yurtiçi kargo firmasını beklememe sebep olmuştur.

  daha sonra 20 gün bekledikten sonra en son ürünü iade etmişlerdir.

  tabii ben yılmadım ! bu sefer başka bir web sitesinden "vlt-400" modelini sipariş verdim. ne oldu biliyor musun ? evet biliyorsun aynı yerden aynı şekilde sorunlu ürün geldi. enteresan yanı iki farklı model ve aynı yerden hatalı üretim.

  bu entry girerken şu an kıçımı "vlt-400" emanet etmiş bulunmaktayım, bel destekleme kısmı çok iyi.

  müşteri hizmetleri gayet hızlı ve iyi bu arada.

  ha bir de elimde fazladan "vlt-400" için sırt kısmı bulunmakta. arızalı ürünün yenisini yolladılar ama eskisini almadılar. ne iş anlamadım.