şükela:  tümü | bugün
  • gecen hafta sonu yurt di$indan gelen bir misafirim icin internetten arac kiraladıgım online arac kiralama firmasi. mü$teri memnuniyeti acisindan gercekten cok ilgililer, üstelik bugun de arayip memnun kalinip kalinmadigi, daha iyi hizmet verebilmek adina oneri ve goru$ ara$tirmasi icin birkaç soru sordular. bence arac fiyatlari da gayet makul seviyelerde.
    adorenty
  • aşmış oto kiralama firması.

geçen hafta işim sebebiyle ordu'ya gitmem gerekti. gün içinde kullanmak için bi araç da lazım. sözlükte araç kiralamayla ilgili rezalet başlıklarını gördükten sonra insan bi çekiniyor tabi. müşterime nerden araç kiralayabilirim, beni kucağa oturtmayacak *, güvenilir bi oto kiralama firması var mı diye sordum. adorenty'yi önerdi.

girdim baktım, hakkında şikayet yok. fiyatlar da uygun, bi dizel 308 kiraladım. kiraladım da, insan yine de emin olamıyor aq. sabah uçaktan indim, yolcu çıkışında adorenty var mı diye soran bir görevli var. gittim yanına, buyrun diyerek ofise götürdüler. lan dedim noluyoruz, hayırdır. bi sıkıntı var kesin diyorum içimden. girdik ofise, çay ikram ettiler, kahvaltı etmediyseniz kahvaltı ısmarlayalım dediler, yok dedim sağ olun. alışkın değiliz tabi böyle şeylere. aracınız geliyor, o arada evrakları hazırlayalım dediler. hay hay dedim. karttan ücret çekildi vs. 5 dk sonra geldi araba. abartmıyorum 350 km'de daha. sıfır araba getirmiş adamlar. neyse aldım arabayı akşam dediğim saatte giden yolcu kapısında karşıladılar yine. sorunsuz teslim ettim aracı. lan dedim, böyle firmalar da varmış demek.

neyse, bundan sonra en azından güvenerek araba kiralayacağım bi yer var sanırım. önümüzdeki ay trabzon'a gideceğim, orda da aynı kaliteyi görürüm umarım.