şükela:  tümü | bugün
 • hunter s thompson'nun fear and loathing in las vegas kitabindan dogmu$ ve yayilmi$ kimyasal halusinojen miti. aka pink adrenaline.
 • fear and loathing in las vegas isimli romanda ve filmde ve ayrıyeten a clockwork orange'da (drencrom olarak geçmektedir) bahsi geçen fakat şimdiye kadar kullanan herhangi birisine (en azından google'da) rastlanılmamış olan efsanevi bir psychoactive drug.. insanın böbreküstü bezlerinden elde edilen saf adrenalinden yapıldığı rivayet edilir..
 • elitlerin kullandigi iddia edilen madde. bebeklerden filan elde ediliyormus.
 • youtube kült tv de ayrıntılı anlatılan, efsane mi gerçek mi olduğu konusunda hala tartışma bulunan bir madde
 • üst edit: site patlamış. analiz videosunu açık internette bulamadım. link
  bu linkte videonun ufak bir kısmının sansürlü hali mevcut. izleyin bir de john'un konuşmasını dinleyin kendiniz karar verin.
  konuşması
  bunun dışında kapalı linkleri sormayın arkadaşlar. tor linki vermemi beklemeyin. o sitelere girmek dahi yasal suç. içeride underage den tut işkence, tecavüz, adam öldürme vs. aklınızın almayacağı pislikler mevcut. çok merak ediyorsanız indirin tor'u, girin forumlara, öğrenin.

  üst edit 2: adrenochrome meselesi bence de asparagas. ama pedofili ve işkence partileri olduğuna, elitin ve politikacıların bunlara yoğun ilgi gösterdiğine eminim.

  geçtigimiz günlerde bir analize denk geldim. bestgore'da sızdırılan 2 adet videoda ufak çocuklara işkence ediliyor. (cencored)işkencecilerin yüzleri belli değil ama çocuklara küfür edip bağırıyorlar. bu arada şunu belirtmeliyim. cimcirmek veya tokat atmaktan bahsetmiyorum. parça kesmek, yakmak gibi. bu iki videoda ses son derece net. aynı zamanda pizzagate skandalıyla ünlenen podesta kardeşlerden (bkz: john podesta) john'un mahkeme çıkışı konuşurken kaydedilen bir videosu var ve ses son derece net.
  neyse bu üç videodaki ses dosyalarını incelediklerinde tahmin edeceğiniz gibi hepsi birbiriyle örtüşüyor.
  yani anlayacağınız arkadaşlar özgür dünya'yı bir grup işkenceci pedofili ruh hastası yönetiyor. toz pembe bir dünyada yaşamadığınızın farkında olun.

  adrenochrome ile alakası ne diyecek olursanız. bu hormon insanlarda, ufak çocuklarda ve ergenliğin erken çağlarında sentezlenebiliyor. adrenaline göre kat kat güçlü. evrimsel gelişimimizden bize bir miras. en savunmasız olduğumuz çağlarda aşırı acı duyulan ve ölüme yakın durumlarda vücudun bir nevi kendini savunma mekanizması. bu insanlar da ufak çocuklara işkence yaparken kanlarını akıtıp bu kanı içiyorlar. yetişkinlerde etkisi kafa yapması. (anladığım kadarıyla benzersiz bir şey) eski dönemlerde bu yöntem uygulanıyor olabilir ama günümüz teknolojisinde adrenochrome için işkenceye gerek oldugunu düşünmüyorum.

  edit: site ismi düzeltildi. videonun ful hali kapalı internette mevcut. izlemenizi önermem. işkencecilerin yüzleri zaten gözükmüyor ama sesleri net.
 • (bkz: pizzagate)'in ana konusunu oluşturan, bebek ve çocuklara işkence yapılarak vücudlarında salgılanması (adrenalin hormonu gibi) sağlanması sonrasında, çok zengin müşterilere satılmak üzere üretilen bir uyuşturucu türü. (bkz: şehir efsaneleri)

  donald trump'dan önce, donald trump'dan sonra. birçok hollywood ünlüsü sözüm ona bunu trump seçimleri kazandıktan sonra kullanabilme imkanları kalmadığı için hızlıca yaşlanmaya başlamışlar.

  muhtemelen sarıya karşı kampanyada yer alan ünlüler hedef seçiliyor. donald trump için, kim propaganda yürütüyorsa, gerçekten hayal gücü ''korkunç'' zengin.

  https://www.bestgore.com/…ochrome-voice-comparison/

  yan etki olarak sol gözü morartıyor, uyarmadı demeyin!

  (bkz: c9h9no3)

  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
 • (bkz: rockefeller)
 • angut koyunların yeni hikayesi. bunlara birsey şöyle, hic araştırmadan etmeden hemen inanırlar.

  surda ne oldugunu yazan bir allahin kulu yok. adreanilinin okside olmuş halidir. oyle matah bir bok degildir. her insanin beyninde bulunur. cok bulunursa şizofreniye yol actigi hakkında bilimsel iddialara var (burdakiler gibi angut iddiaları degil). tedavisi icin niacin yani b vitamini kullanılır.

  oyle mucizevi bir kimyasal degildir. zaten laboratuvarda vs. de üretilir, diger butun kimyasallar gibi. insanda üretilip de hayvanda ya da lab'da üretilmeyen kimyasal yoktur zaten. adamin teki kitabini satmak icin uyduruyor bireyler, rus troller de pizzagate diye uydurdukları hikayeye bağlayıp bu angut koyunlara saman niyetine yediriyorlar. afiyet olsun.

  ayrıca sol göz morarmasi vs. de yapmaz (niye sol göz lan? sag degil de sol.).

  wikileaks podesta videosu falan leak etmemiştir, biraz kafasi calisan wikileaks websitesine gider bakar, aha bak

  https://search.wikileaks.org/…most_relevant#results

  cakma videolarla anlatılan hikayelerle sizi koyun gibi güdüyorlar.
 • an itibariyle tgrt haber'de türkiye'nin sanki hiç haber değeri taşıyan sorunu yokmuş gibi bu halk efsanesi maddeyi kullanan ünlüleri ifşa etmektedir.