şükela:  tümü | bugün
  • ne zaman açıldığını bilmediğim lakin benim yeni keşfettiğim bir pet sipariş sitesi.

bin çeşit ürünü piyasa fiyatlarının altında satıyorlar ve hızlı teslimat yapıyorlar (bayramın üçüncü günü sipariş verdim, ertesi gün elimdeydi, ki bayram bir de yani.) kargo şirketiyle değil kendi arabalarıyla teslimat yapıyorlar. ille de kimlik isterim, evde yoksan dönerim de demiyorlar, gidip 15 kiloluk mama kolisini kargo şirketinden almanıza gerek kalmıyor, evde kimi bulsalar bırakıyorlar paketi, ki bu da iyi bence.

ayrıca son derece kibar çalışanları var, siparişle ilgili bir problem olduğunda arayıp telefonla bildiriyor, kapıda da ayrıca özür diliyor, hediye veriyorlar.

bir de kapıda ödeme seçeneği koysalar tatlarından yenmeyecek.
  • bolluca'daki köpek katliamı sonrası bazı hayvanseverler bu site aracılığyla mama bağışı yapmışlardır.
  • sipariş verdikten sonraki gün verdiği siparişi kapısında görmekten hoşlananlar için ideal bir site.
    fiyat olarak da tatmin edici. kızıma mama almak için internetten epey araştırma yapınca en ucuz fiyatı burada buldum ve siparişimi dün verdim, bugün elime ulaştı.
  • kedim için siparişi bu öğlen verdim ve mamalar tam 3 saat sonra hediye mama ile beraber elimdeydi. süper hızlılar
  • biraz önce aradım, benim salak kedim için doktor bey amcasının önerdiği mamaların ellerinde olup olmadığını sordum, yardımcı olmak için deli divane oldular, gayet sakin, samimi ve istekli bir şekilde cevap verdiler. keşke alışveriş yapabilseydim sizden yaa, çok tatlısınız diye geçirdim içimden.

yani uzun lafın kısası, işini düzgün yapıyor mu bilmiyorum ama kesinlikle ve kesinlikle işini düzgün yapmaya gayretli insanların çalıştığı site.
  • yıllardır alış veriş yaptığım ve müşteri memnuniyeti konusunda bu kadar başarılı başka firma görmediğim satış sitesi.
  • bugun kedilerim icin 15 kg'lik mama arastirmasi yapiyordum ki en ucuz fit 32 bu sitede cikti. tereddutlerim vardi ama sozlukte yorumlari okuyunca ben de siparisimi verdim, hatta en hosuma giden sey siparisiniz tamamlanirken 3.5 lira ile barinaklara yardim yapmak istermisiniz cumlesi oldu, helal olsun dedim boyle bir seyi dusundukleri icin. siparisim geldiginde yorumlarim editlenerek eklenecek efendim.

edit: an itibari ile kargom gelmiştir yanında 2 yaş mama hediye koymuşlar sağolsunlar. artık bana göre de güvenilir bir firma, kendileriyle artık uzun süre görüşeceğiz gibi geliyor.
  • çok iyi bir firma. sadece mama satmazlar, hayvanlar için her türlü ürünü buradan temin edebilirsiniz. fiyatları da gayet uygundur. ucuzdan pahalıya birçok ürün bulunur. gerçek hayvanseverler tarafından işletildiğini düşünüyorum. buradan ürün aldığınızda yanında küçük hediyeler de gönderirler dostlarınız için. geçtiğimiz günlerde arkadaşım buradan kedi taşıma kabı almıştı, eve gönderdikleri kabın bir parçası eksikti. arayıp bunu söyleyince hemen parçayı temin edip gönderdiler. türkiye'de yaşadığımızdan olsa gerek, hatalarını belirttiğimizde çirkefleşip neredeyse müşteriyi suçlu ilan eden firmalara alışık olan bizlere şaşırtıcı geldi bu.
  • inanılmaz kibar, hızlı, müşteri memnuniyeti odaklı, severek, gözüm arka kalmadan alışveriş yaptığım nadir internet sitelerinden biri. bir an tereddüt etmeden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz