şükela:  tümü | bugün
 • bugün casey neistat'ın vlogunda görüp birkaç videosunu izlediğim 93'lü ingiliz vlogger.

  vlogvember adını verdiği, kasım ayı boyunca her gün bir video yüklediği vlog serisinde diğer meşhur vloggerlar ve vlog trendleriyle dalga geçer.

  özellikle gündelik hayatlarını paketleyip kitlelere sunma işinden dolaylı olarak (çoğu kez reklam üzerinden) para kazanan vloggerlarla, birçok videosunda direkt paypal hesabını vererek dalga geçmesine hastayım. para kazanmak için aralara reklam sıkıştırıp saçma rollere bürünmeyeceğim der gibi.

  oyunculuk yeteneği var sevimli ve yakışıklı. hayırlı olsun.

  birkaç gün sonra serinin tüm videolarını izledikten sonra gelen edit: öyle basit, salak salak bi dalga geçme değilmiş. alın işte neredeyse bedavaya çekilmiş ama defalarca kendini izleten bir şey.
 • kanalinda absurt komedinin kralini yapan ingiliz youtuber. bir anda bagimlisi olup kanalindaki butun videolari kisa surede izleyebilirsiniz. ileride buyuk bir youtuber olacakmis gibi geliyor bana. haziran boyunca yaptigi video serisi "vlune" izlenmeli, izlettirilmeli.
 • yetenekli insan.

  "always remember: keep on believing, make all the things and have fun during the day"
 • vlogvember adındaki vlog serisini keşfettiğimden beri açıp açıp izliyorum. vloggerların her türlü saçma hareketlerini örneklemiş adam. bir ara dışarıda gördüğü hayvanları parmağıyla göstermişti bi vlogunda, kafa mükemmel; yetenekli insan. yolu açık olsun.
 • sofistike vlogcunuzdur. geri gelmiştir.