• kanalinda absurt komedinin kralini yapan ingiliz youtuber. bir anda bagimlisi olup kanalindaki butun videolari kisa surede izleyebilirsiniz. ileride buyuk bir youtuber olacakmis gibi geliyor bana. haziran boyunca yaptigi video serisi "vlune" izlenmeli, izlettirilmeli.
  • çok yaratıcı biri. senaryo bulmak konusunda hiç zorlanmıyor sanırım. hatta yeni kurguları eskilerine göre daha iyi, üstüne koyarak ilerliyor. rol yaparkenki o gergin tavırlarıysa olayı güzelleştiriyor. ayrıca bu kadar kostümü nereden bulduğu da takipçilerince merak konusu.
  • british aksanı ve mimikleri ile beni benden alan, çok sevimli bir komedyen. videolarını merakla takip ediyorum.
  • çok sevimli, çok komik, çok zeki bir adam. son zamanlarda izlemekten en keyif aldigim isleri üretiyor.

bir de hakkinda yazilmis, yine beni cok güldüren bir yorumu buraya tasiyayim: twitter'da idi sanirim; "adrian su zorlu pandemi günlerinde kostüm piyasasini tek basina sirtladi" mealinde bir tvit okumustum.
  • bugün casey neistat'ın vlogunda görüp birkaç videosunu izlediğim 93'lü ingiliz vlogger.

vlogvember adını verdiği, kasım ayı boyunca her gün bir video yüklediği vlog serisinde diğer meşhur vloggerlar ve vlog trendleriyle dalga geçer.

özellikle gündelik hayatlarını paketleyip kitlelere sunma işinden dolaylı olarak (çoğu kez reklam üzerinden) para kazanan vloggerlarla, birçok videosunda direkt paypal hesabını vererek dalga geçmesine hastayım. para kazanmak için aralara reklam sıkıştırıp saçma rollere bürünmeyeceğim der gibi.

oyunculuk yeteneği var sevimli ve yakışıklı. hayırlı olsun.

birkaç gün sonra serinin tüm videolarını izledikten sonra gelen edit: öyle basit, salak salak bi dalga geçme değilmiş. alın işte neredeyse bedavaya çekilmiş ama defalarca kendini izleten bir şey.
  • yetenekli insan.

"always remember: keep on believing, make all the things and have fun during the day"
  • aşırı sevdiğim bi komedyen. yüz ifadesini ayrı, aksanını ayrı, mizah biçimini ayrı seviyorum. çoooook başarılı.

https://youtu.be/kz9x25ytwdu
  • oha ben baya gülüyorum bu çocuğa ahahaha

why mammoths went extinct?

the sperm and the egg

welcome to the mouth
  • gelecek vaadeden komedyen.
  • 2022 videolarının derlemesi:

https://youtu.be/tn3h-erxxhi
hesabın var mı? giriş yap