şükela:  tümü | bugün
 • 3 ekim 1986 doğumlu ingiliz futbolcu. defans mevkiinde görev yapar. 2005 yılından beri watford'da oynamakta. 163 maçta 3 golü var. 13 sarı kart görmüş. kırmızı kart görmemiş.

  ukte
 • reading fc'nin watford'dan transfer ettiği 25 yaşındaki jamaikalı stoper. watford akademisinden yetişip 2005 yılında profesyonel olup 7 senede 250'ye yakın maça çıktı watford formasıyla. watford'un el değiştirmesi sonrası udinese ve granada kulüplerinin de sahibi pozzo ailesinin satın alması sonrası oyuncu yetiştirip satan kulüp kimliğinin tamamiyle ortaya çıkacağına bir işaret denebilir. udinese'nin sahip olduğu dünya çapındaki scouting ağı ile yerini doldurmakta sıkıntı çekmeyecektir watford. bir rakam açıklanamasa da yüksek bir bonservis bedeli ödediği söyleniyor reading'in. reading'de alex pearce ve kaspars gorkss'u yedekleyebilecek ve hatta ilk 11'e girebilecek bir stoper aradığı biliniyordu ve bu açığı giderdi. doğru bir transfer hamlesi diyemem ama mcdermott'un da boş transfer yapacağını düşünmüyorum.
 • crystal palace'a transfer olmuştur.
 • premier lig takımı watford fc'de forma giyen 1986 (32) londra doğumlu jamaika'lı veteran stoper.

  premier lig kalitesine göre vasat sayılabilecek oyuncu, watford fc altyapısı ürünüdür. takımına uzun yıllar şampiyonşip liginde hizmet ettikten sonra, 3.8m €'ya (2012/13) reading fc'ye geçti ve premier lige terfi etti.

  takımı o sene küme düşünce, başka bir premier lig ekibi olan (2013/14 - 3.5m €) crystal palace'a geçti. orada da başarı grafiğinin düzenli olarak azaldığı 3 sene geçirdi.

  2016/2017'de bedelsiz olarak yuvasına döndü. bu sezon (2018/19) ise watford fc defans göbeğinde craig cathcart ve christian kabasele'nin yedekliğini yapıyor ve kulübede çakal gibi mevkidaşlarının olası sakatlıklarını kolluyor a dostlar.

  ---------------bonus-----------------

  takımının detaylı incelemesi için bakınız;
  (bkz: watford fc/@ceyar i kim vurdu)

  ---------------bonus-----------------