• frp oynarken arka planda çalmak için kullanılabilecek efsane işler çıkartmış, yetenekli müzisyen kardeşimiz.
  • isviçre'li gotik, kelt müzikler icra eden bir vatandaş. gayet melodik ve canavar gibi müzik yapıyor. 2010 yılında çıkardığı lifeclock isimli albümü bayağı bir güzel.

http://www.myspace.com/indigosolokuenstler
  • eserlerinde verdiği o fantastik tarihsel havayla dinleyeneni başka bir dünyanın kapılarını açan çok saygı değer müzisyen.
  • kendisi 25 aralık 1989 doğumludur. 24 yaşındadır yani. ve birbirinden kaliteli 12 adet albümü bulunmaktadır. oha diyorum sadece buradan.
  • adam her gün nerdeyse ikişer saat yeni beste yapıyor. elbette birbirini anımsatabilir ama ben olsam upload etmeye bile üşenirim lan.

ayrıca facebook sayfasından istek bile yapabilir, üstüne cevap dahi alabilirsiniz. gülümseme smiley'ı olarak genelde "xd" kullanmasının dışında bir yamuğunu görmedim.

hatta geçenlerde şöyle bir paylaşımda bulunmuş :

"... and just one day after the album release ı already saw half a dozen torrent sites that added it, that's crazy.^^ ı usually have mixed feelings about that but to be honest ı've seen such a massive support of people buying my music that ı became really calm about the fact that some pirate it. ıt would actually be awesome if ı could give all my music for free and only live from donations, but it's not possible. ı earn about as much with my music as a normal employee in switzerland, not more. but maybe, just maybe it will be possible someday."

yani diyorki; "elimde olsa yaptığım tüm müziği beleşe sizlere sunayım, çok hoş olurdu ama bende isviçre'li, sıradan bir vatandaşım, bize de para gerekiyor arada."

bunun üstünde bi' albüm alacaktım ama vazgeçtim tabii.
  • yağtığı müziklerle kelt havası solumamızı sağlayan başarılı müzisyen.
    iki saatlik bir çalışmasını dinlemek için:

iki saatlik ziegler
  • http://adrianvonziegler.bandcamp.com/ adresinde şarkılarını yayınlayan, bazılarını indirme imkanı veren şahıs. kendisi hakkında aşmış diyebiliriz. fantastik müziklere ilgisi olan herkesin mutlaka bu adamı dinlemesi gerekir.
  • 2 yıl içinde 8 efsane albüm yapmış şahsiyet. bazı parçalarda melankoliye bağlarken, bazılarında kılıcı kalkanı alıp hadi savaşa diyesiniz gelir. hatta bu şarkıyı tim burton'un dinlemesi gerekir.
  • severek dinlediğim. her dinlediğimde nedense çocukluğumla ilgili bir anıyı aklıma getiren, güzel kelt eserlere sahip müzisyen. çimlere uzanıp, gözlerinizi kapatıp kulağınızı dolduran müziğiyle kendi içinize dönüp huzuru, hüznü, mutluluğu bir anda yaşayabilirsiniz. hatta iyi bir insan olursanız belki çocukluğunuzda düşlediğiniz sadece güzel şeylerin olduğu o masal diyarını bile görebilirsiniz. iyi dinlemeler.
hesabın var mı? giriş yap