• 8 yıllık hemşire olarak sadece yangın söndürme sertifikası almadığım için elenmeme sebebiyet verecek ilanlardir. özelliklere bak , keşke isim soyisim verseydiniz daha az belli olurdu. hipokrat ve dante üzerine ettiğim yeminler ile büyükbabamın vasiyeti olmasa çoktan çeker giderdim bu ülkeden. yazıklar olsun herkese.
  • hicbir guvenilirligi kalmamis personel alimlaridan biri daha...
    issizligin had safhada oldugu su donemlerde bu tarz hak gasplari basvurucular acisindan epey can yakici olmakta, su adaletsizlige son verilsin artik.
  • artık hiç bir şey şaşırtmıyor bu ülkede. yazıklar olsun.
  • adnan menderes üniversitesi bütün alımlarını bu şekilde yaptığı için hiç şaşırtmamış ilanlardır. akademik personel alımlarında da yıllardır sadece 1-2 kişinin başvurabileceği şartlar koyuyorlar ve bunu denetleyen hiç kimse olmadığı için de her geçen zaman daha da abartabiliyorlar.
  • sadece hemşire değil öğretim üyesi ilanlarında da olan rezalettir. yök denetleme kurulunun danıştay kararı uyarınca üniversiteleri uyarmasına rağmen hala ısrarla “abidik gubidik tivis tivis alanında çalışmaları olmak” diye öğretim üyesi ilanı veriyorlar.

veremezsin kardeşim. dosyanızı “ilan şartını taşımıyor” diye elerlerse mahkemeye verin mağdur olmayın. idare mahkemesi anında yürütmeyi durduruyor.
  • yeni normal dedikleri bu olsa gerek. yüzsüzleştikçe yüzsüzleşiyorlar.
  • rezalet artık ayyuka çıkmış vaziyette. ses çıkaran yok.
  • bu üniversitenin isminin aslında amü olması gerekir mantıken. neden öyle yapmadılar ve bu konuda nasıl bir diyalog geçti acaba.
  • hiçbir şey anladığım ilan. sözleşmeli personel alımı yapılacak yazıyor. zaten hastanede çalışanlar için ilan açıldıysa hastanede mevcut çalışan zaten sözleşmeli çalışmıyor mu? neden bunlar için tekrar sözleşmeli ilan açılıyor?
    öte yandan kpss 2020 yapılmışken, 2018 puanı ile alım yapmak nedendir?
  • kimilerinde lise kimilerinde üniversite mezuniyeti şartı olan ilanlar bulunan rezalet. sağlık lisesi okuyanlar üniversite okumamış mı? hangi bölümlerden mezun olduklarını merak ettim.
hesabın var mı? giriş yap