şükela:  tümü | bugün
 • cloud computing üzerine kurulu yeni coin.
  http://aelf.io/

  binance.com borsasından satın alınabilir. ytd.
 • ekibine güvendiğim altcoin. şu anda binance üzerinde değeri 7400 satoshi. yakın zamanda 20k değeri görmesi güç değil. ay sonuna kadar şans vereceğim.
  geliştiricilerinin sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

  binance'tan alım yapmak için referanslı link/referanssız link tıklayabilirsiniz.

  edit: belirtmem gerek yok sanırım ancak yine de yazayım; yatırım tavsiyesi değildir. kendi riskinizi kendiniz alın.
 • hakkında çok yazılmasa da güzel bir yükseliş yakalayan kripto para.

  sabırlı bekleyenlerini sevindirecektir. to the moon diyorum.
 • buralar hep dutluktu dersiniz. 15k satoshiden hodl. hedef 27.5
 • şimdiden tanesi 2 dolara yaklaşan token. halihazırda binance gibi bir borsada işlem görüyor ve popülaritesi günden güne artıyor..

  bu linkten üye olup açıklamalarda yer alan mecralardaki (özellikle twitter) basit görevleri yaparak sizde pastadan pay alabilirsiniz.
  ödül hesaplaması => sizin görevlerden topladığınız puanların herkesin topladığı puana oranı x 1000 elf şeklinde.
 • edit: gördüğüm en güzel airdrop değil artık. :) neyse, bilgi vereyim biraz daha. kazandığınız puanlar ile elf coin olarak kazanacağınız coinler farklı şeyler. topladığınız puanın, toplam kazanılan puana bölünmesi falan filan bir formulu var.

  toplamda çok bir elf gelmiyor yani. yine de kanlı canlı (komik oldu bu sıfat) borsada işlem gören bir coin olduğu için denenebilir.

  gördüğüm en güzel airdrop. halihazırda binance dahil çeşitli borsalarda işlem gören bir coin elf ve şu an 2 dolar civarında. cloud computing üzerine çalışıyorlar.

  neyse, airdrop çeşitli görevleri yapmanızla ilerliyor. telegram hesabını takip ediyorsunuz, gruplara katılıyorsunuz, twitterda taki falan var.

  illa ki refli bir link gerekiyor başlamak için anladığım kadarıyla.

  https://candy.aelf.io/…?invitationcode=0y0y1v2beg9c

  edit: bana epey kişi geldi, bir altımdakinden olun üye. ona da olsun. elden ele.
 • kripto para dünyasına bulaşmama vesile olan coin. bindik bir alamete, bakalım ne olacak.
  bedavadan edinebilmek için referans ile üye olmak gerekiyor diye biliyorum. değilse kusura bakmayın.
  https://candy.aelf.io/…?invitationcode=0r0l2cc7e68q
 • popülaritesi artmakta olan bir altcoin. şu an airdrop sistemi aktif ve makûl miktarda kazanmak mümkün görünüyor. airdrop kayıtları ise ancak referans linkleriyle mümkün. buradan kayıt olarak siz de kazanmaya başlayabilirsiniz. günlük görevler var ve hergün 1000 elf hediye ediliyor ve puanınıza göre bu miktardan pay alıyorsunuz. görevler pek zor değil. 5-10dk harcayarak standart görevleri hemen yapabilirsiniz.
 • 1 ay önce baktığımda 1 aelf=0.62$ ediyordu. 2.55$ seviyelerini gördükten sonra, şu anda 1.6$ seviyelerindedir. sirkülasyondaki miktar, toplam arza hemen hemen ulaştığı için, sadece grafikler üzerinden değerlendirirsek, aelf'in değerinin ortalamada artmaması için bir sebep görünmemektedir.

  aelf, side chain ve diğer bazı ıt teknolojilerinden yararlanarak bitcoin ve ethereum blockchainlerinin eksiklerini gidermek ve performans artışı sağlamayı hedeflemektedir. yani kendisi diğer sistemlerinde üzerine kurulacağı bir protokol olma iddiasındadır. tabi bunu başarıp başaramayacağını göreceğiz ama şimdilik projenin ilerme durumu stabil gözükmektedir. daha fazla bilgi isteyenlerin gayet teknik olan whitepaper'larını okumalarını öneririm.

  şu an da airdrop kampanyası yürütmektedirler. 3 yıllık bir süreç boyunca ara ara aelf token dağıtımı yapacaktırlar. siz de buna katılmak için aşağıdaki ref linkimi kullanabilirsiniz;

  https://candy.aelf.io/…?invitationcode=050b4c8r4qdx
 • haberlerini takip ettiğim ve balon olmayacağını düşündüğüm coin. davetiye olmadan üyelik alınamadığı için, ihtiyaca yönelik link vereceğim. yanlış anlaşılmasın.

  https://candy.aelf.io/…?invitationcode=0m0c5kcqe334