• hakkında bu kadar az entry girilmesine üzüldüm desem yalan olur. herkes bilmesin herkes yazmasın bana özel kalsın istiyorum ama engel olamıyorum paylaşımcı ruhuma işte. dinleyin dinlettirin için içirin ve hayata küfredin.
  • uriel hatırlatmış, ama linkini verelim the fisher tale'in ki işitmeyenler için yeni bir fırsat doğsun.

"the cover of a magazine.
    on oscar night you thank the team. "
  • the fisher tale ile alır götürür... hele ardından for good falan dinlemişseniz bir daha vazgeçilmez olur.
  • bu grup bir huzur, bir dinginlik hali. aynı zamanda da bir ağlama isteği.
  • paul masvidal`ın hatrına ve ona duyduğum saygıdan ötürü kötü yorum yapamadığım grup..hatta oturup dinlerim bile...
  • hisli cynic.
  • huzurun sese ve söze bürünmüş hali.

çok yorgunsundur, hem ruhen hem bedenen. insanlar yorulur çünkü, hayat yorar. hayat kırar. zamanında sana huzur veren şeyler, canına kasteder bir zaman sonra, kaçarsın. hatırlamak en bilindik tuzaktır çünkü. eskinin huzuru şimdinin ağrısı olur. yeni bir şey ararsın. sesi ve sözü ararsın huzura ihtiyacın olduğunda.

yeniyi isterken esasında, yeniliğin doğasından da korktuğundan ötürü içinde bir bilinmişlik, bir tanışlık ararsın aslında. yorgunsundur çünkü yeniliğe tamamen açık olamayacak kadar. ne demiştik hayat yorar, hayat kırar. evet, aeon spoke burada bulur seni. bildiğin ses başka bir kılığa bürünmüştür, dolar içine. bildiğin ses o bambaşka şekliyle huzuru verir sana. istediğin ve kaldırabileceğin ölçüdeki yeniliği ve huzuru.

sonra dinlersin;

"how my mind has changed so much,
    but my heart's the same"

öyle mi sahiden? bilemezsin. sana düşen sadece dinlemek...
  • grubun aynı adlı ikinci albümü, bu sene çıkmış. depresif ibne ingiliz muzigi kokuyor buram buram, lakin hakikaten insanı yerden yere çalan bir melankoli yakalamış eski death metalci abilerimiz. bu arada paul masdival'in vokaline oha diyorum sadece.
  • artik daha fazla sarkilarini da dinleyebilirsiniz. soulseek'te var bu da hersey oldugu gibi... ve de mutlaka dinlemesi gerek...
  • huzur ve melankoliyi birlikte yaşatan grup. tanınmamış olmaları iyidir. herkes dinlemesin, bilmesin böyle güzel grupları.
hesabın var mı? giriş yap