şükela:  tümü | bugün
  • ilk entry’si ben olayım. belediyeleri yolsuzlukla itham eden yazar. ben uyarınca da yazdıklarını tamamen sildi. hatadan dönebilir insanlar ama illa ona göre yine de ifşa etmek gerekiyor demek.
    kanıt
  • tavşana bak adıma başlık açmış.
    sars-cov-2 başlığında saçmalayınca eczacıları dolandırıcılık ve stokçulukla suçlayınca altta kopyaladığım entryi cevap olarak yazdım başımıza gelene bak.

entarim:

beyaz tavsan adlı yazar ilaçları eczacılar kendine saklıyor karaborsa yapıyorlar demiş.bahsettiği ilaç devlet tarafından eczanelerden toplatıldı, ilaç kırmızı reçete ile satılacak, ilaç takip sistemi ile her kutu nerde takip edilebiliyor böyle cahil ulu insanlar çok bıktırdı çok! bu ilacı devlet tedarik sıkıntısı çekiyor . eczacı nerden bulacak.
    ek: beyaz tavsan mesaj attı- eczacılar zaten sahte reçete basıyor o entryni kaldır beni uğraştırma bana şerefsiz demişsin bu suç- falan filan yazmış.konuya açıklık getireyim reçeteler elektronik ortamda yazılıyor, sahte kırmızı teçete bastırayım o işlere kimsenin poposu yemez. her meslekte çürük çarık olur benim derdim o değil, benim derdim bilip bilmeden klavye arkasından sallayıp o stokçu o dolandırıcı şu hırsız diyerek kendini yücelttiğini sanan cahil ulu insanlar(2 oldu).il sağlık müdürlükleri var yazarsın bir dilekçe o eczacıyı hoplatırlar , bu insanlar yıllarini vermişler dirsek çürütmüşler şimdide belki yüzlercesi hastalandı ayıp ayıp.
    ek 2 : beyaz tavsan entrysini değiştirmiş - eczacılar ilacı kendilerine saklıyor, karaborsa yüksek fiyata satıyor - lafları silinmiş sevindim..gene yazıyorum ilaç yok devletin bulamadığını eczacı bulamaz, sakın karaborsa internet falan sahte ilaç almayın, ayrıca bu ilacın yan etkileri arasında kalp durması bile var uyarayım.

buda entarisine cevap:
    dinazor park, 100 katı bedelle alınan ağaçlar ortada açılmış davalar var.
    geniş anlam içeriyor diye mesaj attı haklısın dedim sildim.