şükela:  tümü | bugün
  • biletimi aldım, atlasjet'ten de pnr kodu onaylandı. eşe dosta da aldık. tez davranın yiğitler.
  • (bkz: aerobilet.com)
  • site sağlam mı değil mi burasını bilmem. ilgilenmiyorum da. ama bu site yüzünden 3-4 yıldır yüzünü bile görmediğim insanlar facebooktan filan gelip "yea böyle bi yer var sen de puan kazanacaksın link vereyim üye ol" muhabbetine girmeye başladılar. siteye mi kızsam insanlara mı bilemedim
  • kampanya dahilinde her yeni üyeliğe 15 tl veren site. davetiye isteyen var ise seve seve yollanır.
  • bazılarına mail , bazılarına da aktivasyon kodu göndermeyen uçuş satın alma sitesi.

böyle teklemeye devam ederse , sık kullanılanlardan çıkar.
  • bana bir adet bedava istanbul-erbil gidiş dönüş ucak bileti kazandırmıştır.
  • hotmail'e yollanan davetleri büyük çoğunlukla yollamayan site, gmail vs sorunsuz çalışıyor...
    ücretsiz biletle yolculuk yapan arkadaştan sonra üye olunmuştur, isteyenlere davetiye yollanır.
  • 2. bonus bilet kampanyaları dün itibari ile sona eren site.bugün ise pegasus havayolları uçuşlarını sitelerine ekleyerek bizi mest etmişlerdir.bol kazançlar diliyoruz kendilerine.
  • bilumum havayolunun uçuş programına üye olup anca uçak maketi alabilmemizin aksine bonus kampanyaları sayesinde bedava uçuş keyfini bize*yaşatacak olan şirket.

dipnot: o değilde 3 haneli rakamlara 3 kere bilet aldım istanbul izmir için. yinede daha ucuz olmasına rağmen saati uymadığı için bir türlü thy ile uçamadım yanarım yanarım ona yanarım. millet normal zamanda bile 70 liraya uçar biz 100 tl ile pegasus onur atlasjet dolaşıyoruz anca.
  • ilk üyelikte verdiği 100 tl ile aldığım bilet bugün annem tarafından kullanıldı, sitenin güvenli olduğu benim açımdan ispatlandı. teşekkürler aerobilet.