• yeni bir altinci nesil yazar.
  • (bkz: aeron chair)
  • bir tornavida markasıdır, bulaşmaya gelmez bir dandik bir dandik.
  • bluetooth kulaklığını 50 tl e aldım şarjı 3 saat zor gidiyo, ucuz ama değmez.
  • bim'den benzinli motorunu aldim ben bunun. 170 lira la. disarida boyle ucuza bulamazsin valla. aninda atladim.

benim evin karsisindaki arsada bi zeytin kutugu vardi. na boyle bi kucak. oraya ev yapmaya gelen loder'ciye rica ettim, benim kapinin onune ativer onu dedim. sagolsun halletti. ben de iceri aldim. kokleri falan dev gibi bi sey, al sana foto.

simdi benim amacim bu kutugu balta sehpasi olarak kullanmak. motorum olmadigi icin bi sezon boyunca bu kutugu boyle yan yan vaziyette tahra ve satır ile boyle idare ederek kullandik.

simdi bu motoru aldim ya, pii, dunyalar benim oldu.

once kutugun koklerini bi yonttum. artistligi kest

azicik ileriye, limon agacinin berisine bi cukur kazdim.

o cukura bi kova dolusu tas doldurdum, kenarlarini budadigim kütüğü çukura götüm çıka çıka sürükledim, allah sizi inandırsın; zıbamm diye oraya tek seferde yerlestirdim.

olm beceriyok valla bu isleri.
    ...
    ...

bu meşe kütüklerini de zobada yakmak icin satin almistim ama kiyamadim. sizleri bardak altligi yaptigim bu mese kütüğüyle başbaşa bırakıyorum. opuyorum.
  • ilk gözümün agrisi alternatif kripto param. arastirdim, arastirdim, dondum bi daha arastirdim tahminimce 2019 nisanda patlama yapacak*.
  • arn kısaltmalı altcoin. son 24 saatte alanların parasını üçe atladı neredeyse. getirdiği kâr 180%lerde geziyor.

şu siteden bu ve diğer altcoinlerle ilgili işlem yapabilirsiniz https://www.binance.com/?ref=12835069

favori altcoinlerim, ki bu ara popüler olanlardır aynı zamanda, vergecoin, troncoin ve aeron.

altcoinleri önemli kılan şey henüz keşfedilmemiş olduklarından bi anda ikiye üçe katlayabiliyorlar kendilerini. doğru yerden alış emri vermişseniz sizin paranız da katlanmış oluyor.
  • diğer tüm coin'lerde olduğu gibi treni çoktan kalkmıştır. kalkan trene de binilmez.

kuraldır çıkarken senet alınmaz.
  • ico'dan girip 1,5 aydır cüzdanımda tuttuğum ve 1100 adet aldığım coin.
    100m üretilen fakat satılmayan 80m'lik coini yakmışlardır.
    ayrıca ico'dan girdiğim için daha karlı alım fırsatı yakalatmıştır.
    şimdiden giren arkadaşlar için telegramdan aktif olarak bilgi alış verişini şirketin ceo'su artem orange yapmaktadır.

herhangi bir havayolu şirketi ile anlaşma sağlanırsa minimum olarak 100x yapacak coindir.
    4 yatırımımdan sadece biridir.

diğerleri için;
    (bkz: wax)
    (bkz: get)
    (bkz: etp)
  • hacmi çok düşük. yüksek ihtimalle pump and dump'çı çingenler saldırdı coine, birbirlerini sikiyorlar.
hesabın var mı? giriş yap