şükela:  tümü | bugün
 • "anadolu yakası elektrik perakende satış a.ş." gibi gudik bir uzun hali olan ayedaş'ın perakende elektrik satış firması.

  istanbul anadolu yakasındaki ev ve işyerlerine elektrik satar. isminin aesaş mı "istanbul aesaş" mı olduğu meçhul olup, yeni bastırdıkları faturalar tuvalet kağıdından hallicedir.

  branding filan kimin umrunda. logo lucida handwriting, web sitesi ortalarda yok ama ciro 8 haneli. sizin yapacağınız işe tüküreyim ben.
 • faturaları suadiye'deki hanelere ulaşmaya başlamış olan firma... bir ayedaş vardı ne oldu diyecektim ki alt koluymuş meğer...
 • is bankasi'nda internet uzerinden odemeye izin vermeyen kurum. ayrica twitter hesabi da yok galiba ya da ben bulamadim.
 • sinir ile adını ayedaş sandığım yer.

  ve sinir ile de yanlış başlık açtığım durum:

  (bkz: ayedaş şubat 2014 faturalarının iki katı olması)

  aesaş ocak 2014 ödemelerinin normalden iki kat fazla olması sorunu .................
 • şubat sonundan itibaren insanları sadece ing bank ve akbank'la çalışmaya mecbur edecek kurum. (diğer tüm bankalarla anlaşmaları sona erdirmişler, otomatik ödeme filan işe yaramayacak) rekabet kurumuna şikayet edilesi.
 • kardeş madem özelleştin o zaman şu borç sorgulama şeysini de koy internete. tedaş'tan sorgulayamıyoruz nereden sorgulayacağız? dünyanın en iğrenç tasarımına sahip bir site yapmışsın borç sorgulama hedesi yok, sen istanbul'un koca yakasına elektrik veren büyük çapta bir şirketsin ve bir internet sitesi kurmayı beceremiyorsun... özelleştirme böyle bir şey mi arkadaş?
 • internetten okuduğum kadarıyla enerjisa tarafından satınalınmış şirkettir. en son aralık 2013te otomatik ödemede olan fatura her ne hikmetse 3 aydır kendi kendine otomatik ödemeden çıkmış, haberimiz yok. nasıl olsa ödeniyor diye kontrol etmedik ve elektriklerimiz kesilince farkettik. ayedaş-aesaş dönüşümü nedeniyle yeniden tanımlamadıydık ondan oldu herhalde dedik ama nafile, işletme kodu falan değişmemiş...

  ayrıca nisan 2014 faturası da diğer ayların 2 katı gelmiş durumda. zammı iyice derinlerimizde hissetmemizi istediler heralde.

  enerjisa'nın internet sitesinde bulduğum ve doğruluğundan hala emin olamadığım çağrı merkezini (444 6 186) arıyorum, istanbulu gösteren ekranlarımızda güncelleme var diyip saatlerdir bana ne kadar borcum var söyleyemediler. online sorgulama hizmeti yok, resmi vezneler de kalkmış, bu nasıl iş ben anlamadım. imdat demek istiyorum!

  http://www.enerjisa.com.tr/…ektriksatisas-aspx.aspx

  edit: online sorgulama hizmetinin yakında devreye alınacağını öğrenmiş bulunmaktayım. bu beni bir nebze rahatlattı.
 • berbat ötesi bir sitesi olan elektrik dağıtım şirketi. online sorgulama yapamıyorum, yeni kredi kartına faturaları taşıdım bir bu elektriği taşıyamadım, 1 haftadır bakımdalarmış, eklenmiyor otomatik ödeme talimatı, üstelik borç da sorgulanmıyor. arkadaş hazır olmadan neden eski sistemi kapatıyosun. yakında evde elektrikler gider heralde.
 • daha adında meymenet yok
 • geçen aya kadar ayedaş diye internet şubesinden ödediğim faturalarını bu ay ödeyemeyince ne oluyor lan dediğim firma. meğer sistem değişmiş.

  eğer garanti'nin internet şubesini kullanmak isteyen olursa da önce yeni sözleşme hesap no'sunu aşağıdaki adresten alması gerek.
  http://www.enerjisa.com.tr/…osorgulama.aspx?isdlg=1