şükela:  tümü | bugün
  • mhp genel başkan yardımcısı tarafından dillendirilen beyan.

link
  • işte bu söylenti eğer çıkmışsa, gerçekten iktidar zor durumdadır. seçimi kazanırsa ve af gelmezse, mhp kapatılacak demektir. bunu böylece bilesiniz.
  • hariç diye saydıkları zaten içeride değil ki
  • bu herif niye bu kadar taktı af olayına bi türlü anlamadım içerde bi yakını mı var nedir olay ?

bunamış bir vatandaşın açıklaması.
  • af; sıradan bir gündem oluşturmak için ortaya atılacak bir haber değildir. dile gelip sonradan unutulacak, umursanmayacak bir mesele olamaz. umut verip alamazsınız. pelinsu olamazsın devlet bahçeli. sonunu getir şu işin.
  • bahçeli bir şey isterse, o olur. çıkmazsa sürpriz olur.
  • affı akp de istiyor ama istemiyormuş gibi görünüyor. doğu perinçek'in analizine göre, akp-mhp ittifakı yapılan yolsuzlukları genel af kisvesi altında aklayacak.

perinçek bunun karşısına yolsuzluk mahkemeleri kuracağız vaadiyle çıktı. önceki gün yaptığı açıklamaya göre vatan partisi iktidarında "nereden buldun?" yasası çıkartılacak, yolsuzluk mahkemeleri kurulacak ve yolsuzluk yapanlar burada yargılanacak, suç işlenerek elde edilen kaynakları kamuya geri kazandırılacakmış.

(bkz: yolsuzluk mahkemeleri)
  • malum şahıs seçildikten sonra isterse mhp yi kapatır pavyon yapar birinizde sesinizi çıkaramassınız. zaten tabanları kaydı 3 5 en fazla 7 arasında kaldılar. götlerinide yırtsalar akp ye muhtaçlar.

o yüzden siklenmemesi gereken söz lakin içeriden kimi çıkartmaya çalışıyorlar merak konusu.
  • çıksada diğer mafya babaları ile birlikte parti kurup miting yapsalar dediğim olay. (bkz: mafya'nın miting yapması) (bkz: sedat peker)
  • mhp'nin varoluş çabaları ve kendi secmen kitlesine 'hala buradayız' mesajı vermek icin yapılandır. oysa bu af meselesi gercekten suni gündem için hele de şu sıra ortaya atılacak bir konu degil.

hayır bu adamlar hazineden, devletten kısacası bizden deli paralar alıyorlar. böyle mi oluyor yani iş? aksam otururken 'af cıkaralım ya' demekle ülke mi yönetiliyor? hic mi bilimsel, teknik anlamda ülkeyi bir adım öne götürecek bir şeye vesile olunmaz? ben hatırlamıyorum en azından.