• şirazesi kaymış bir insan söylemi.

tarih 5.8.14
    saat 23:52

hadi rte yalakası ermeni gazeteciler, köşe yazarları! bu bilinçaltı konuşan adama bi ufak tepki götünüz yiyorsa, şerefiniz ve haysiyetiniz varsa.

edit : sonradan farkedilmiştir ki "şeylerle" ifadesini kullanmıştır. kimoldugunubilmeyensanslikimselerden'e uyarısı için teşekkürler.
  • "hadi gurcu neyse de" kismi da vardi basinda. yemin ediyorum 30 saniye izleme gafletinde bulundum, buna denk geldim.

adam 1 dakika icinde seri sekilde mezhep, din, dil ve irk ayrimi yapmak suretiyle insanlari kin, nefret ve dusmanliga sevk ederek kendince bir rekor kirdi sanirim. buzul adam sov yapiyor.
  • bir gürcü olarak hiç tasvip etmediğim bir cümle. zaten bu topraklarda hiç yokmuş gibi yaşıyoruz, adımız 2 kere medyada çıktı birinde rte gürcü dediler diğerinde rte bana gürcü dediler dedi. şansa bak amk.
  • ya cok komik. turkiye cumhuriyeti cumhurbaskani adayi bu adam lan. neyse cogunluk da ermeni degil ya zaten, oyu veren onlar neticede.
  • bir yandan da irk konusunu acinca "geliyor ermenilik'le ilgili bir sey" diye dusundum, abdullah gul'un de vardi boyle aciklamalari sonucta.

ama oyle bir tiksintiyle girdi ki lafa, hakikaten kotu bir seyler soyleyecek sandim; iste hirsiz, dolandirici, hortumcu, yalanci, uc kagitci gibi, ama yok abi bu zihniyet icin butun bu saydiklarim cok normal, ama ermenilik igrenc ve tiksinc bir sey.

reis-i cumhur'unuz hayirli olsun, ben almayayim.
  • ağzıyla konuşmayan birinin ilk yumurtası değildir.

(bkz: afedersin rum)

bir de utanmadan insanlara ayrıştırıcı, ırkçı, kafatasçı demiyor mu kıyma makinesine kolumu sokasım geliyor.
  • kendi kalibresindeki kitleye daima en doğru şekilde hitabeden, ancak bu kez onulmaz bir ermeni nefreti taşıyan ülkücü ve türkçü kitleyi de mest eden türkiye cumhuriyeti başbakanı/cumhurbaşkanı adayı.

sadece gürcü olduğunu -karısının da arap- daha önce söylediği ve bu beyanı herkesçe çok iyi bilindiği için ne yalancı olduğu bir kere daha ortaya çıkmış oluyor ama pek önemli değil. "sana ne, çalıyorsa benim paramı çalıyor" diyebilecek kadar aklını kaybetmiş ve arsızlığı ele almış kitle için önemsiz bir ayrıntı.

tayyip çok şanslı. türkiye cumhuriyeti'nin bütün ahlaksızları bir araya geldi, karşılıklı ahlaksızlık ve cehalet yarıştırıp ülke yönetiyorlar. tayyip onlara damardan veriyor, onlar kafayı daha da bulup bağımlılığın dibini buluyor. bu sözleri bir mitingde söylese yer gök inler, kadınlı erkekli aşkları perçinlenirdi.

bu seçimde herkes oyunu dikkatle kullanmalı, boykotçular varsa -ki var- mutlaka boykottan vazgeçmeli ve ülkenin ilk büyük şansını, tayyip aleyhine oy kullanarak değerlendirmeli. ülke artık hiç değilse normale yakın insanlarca yönetilmeli. her geçen gün diyecek laf bulamamanın verdiği iğrenme daha da artıyor ve bu çekilmez bir hal alıyor.

ben recep tayyip erdoğan adlı bu insan müsveddesinden daha çirkin bir şey bilmiyorum. yemin ederim yok...
  • (bkz: ırkçılık)
  • - afedersin gürcü, hatta afedersin ermeni, affınıza sığınıyorum kürt, tövbe yarabbim alevi diyen bile oldu. allah insanı böyle çirkin yakıştırmalardan korusun. hamd olsun sapına kadar mezhepçi, cinsiyetçi, hırsız, katil, ırkçı bir din tüccarıyım.

+ bi de türk siyasetinde alternatif yok diyorlar! yürü be hilmi abi, abim benim <3
hesabın var mı? giriş yap