şükela:  tümü | bugün
28 entry daha
  • böyle bir şey yapsaydım kendimi asla affetmezdim.
  • kişisel gelişime inanmayan biri için büyük meblağ
  • ben beni bu seminere gitmek zorunda bırakanı bırak affetmeyi daha da bilenirdim.

bıçak kemiğe dayandı
    her gece yeminler ediyorum
  • affetmeyi değilde affettirmeyi öğrenmek için değer miktar
  • kesin ve ebedi olarak affetmek garanti olsa o parayı bulur buluşturur öderdim. taşıdığım tonlarca ağırlığı düşününce para o kadar çok değil. gel görki sonuç garanti değil. cem yılmaz’ın dalga geçtiği tipler bunlar sanırım, sevgi içimizde :)
  • ben affetsem allah affediyor mu bakalım
  • ne kadar kazandıkları önemli değil, trilyor dolarları bile olsa şu saçmalığa bu para verilmez. bu seminerde ne anlatıyor lan insana 12 bin liralık?

gitsin o parayı gariban bir çocuğa versin çok daha hayırlı bir iş olur hem kendileri hem toplum açısından. insanları hatalarından dolayı affetmeyi beceremiyorsanız bunu başkasının söylemesiyle de yapamazsınız zaten. kendinizi telkin etmeye çalışsanız da bilinç altınızda yatan o kindar pislik içten içe öfke duymaya devam eder.

en basit anlatımla bir insan özünde neyse böyle adına eğitim denen şeylerle en fazla bunun üzerini makyajla örtebilir ama içi her zaman aynıdır.
  • bu kez de kendimi affetmem..
  • kişi başı 100 tl'ye bu tip seminerlerin boş işler olduğu konusunda sizi ikna edebilirim. 12 bin 700 liranız da cebinizde kalır. bulun beni.
  • 500 lira olsa ünlü insanlar katılamazdı çünkü paraya kıyıp oraya sen de gidebilirdin. sonra da sözlük'te başlık açardın orda olanları anlatmak için. bu yüzden pahalı.
79 entry daha