şükela:  tümü | bugün
  • afganistan'da evli olmayan bir kadına yaklaşmak eşcinsel olmaktan daha büyük bir tabu olduğu için yaygın olan fuhuş türü. erkeklere makyaj yaptırıp kadın kıyafeti giydirip ortada dans ettiriyorlar. dokunuyorlar, öpüyorlar, kokluyorlar, para saçıyorlar, düzüyorlar. izledikten sonra kanım dondu şerefsizim bu kadarda olmaz dedim! ateist olduğuma birkere daha sevindim. (buradaki eşcinsel dememdeki kasıt hemcinsidir, gaylık değil)

video
  • (bkz: bacha bazi)
  • (bkz: pedofili)
  • osmanli'da, ozellikle lale devrinde yasanan oglancilik trendini dusununce sasirtmayan durum.

su anda yogunlugumdan dolayi paylasamasam da bu konuda bircok belge ve arastirma var. firsat bulunca editlerim, okudukca akliniz cikacak, ben de cok sasirmistim.
  • eşcinsellik ile eşcinsel davranışları birbirine karıştıranları göstermiştir.

ikisi bambaşka şeylerdir.

örneğin abd'de heteroseksüel ve evli bir erkek hapishaneye girdiğinde karşı cinse ulaşamadığı için içgüdülerine hakim olamayıp hemcinsi ile ilişkiye girer. ancak hapisten çıkınca hemcinsine değil doğrudan karşı cinse yönelir.

eşcinsel demek ortamda karşı cins varken hemcinsine yönelmek demektir. bilerek, isteyerek ve zevk alarak.

afganistan'da kadınlar baskı altında tutulduğu için erkekler yokluktan hemcinslerine yönelirler. ülke dev bir hapishane gibidir de ondan.

bu yüzden bu tarz demokrasiden uzak baskıcı rejimlerde böyle haberlere çok rastlarsınız.

bu eşcinsellik değil eşcinsel davranıştır. herkeste görülmez ancak bazı insanlarda görülebilir. ama eşcinsellik olarak kabul edilmez.
  • eşcinsellik midir yoksa eşcinsel davranış mıdır bilemem ama başlığa konu videodaki olay bariz sapıklıktır. ilk defa uçurtma avcısı'nda okumuştum bu amk çocuklarını.