• akşam akşam beni ağlatmış olan bebektir.

afrikada doğmadığım için ne kadar şükretsem az dedirtmiştir.
  • içimi parçalayan bebek. az önce ben de alakasız ama linkedin'de denk geldim. içim parçalandı yahu o doktorun ağlayışı.

annesi çişini yapmadı diye getiriyor, çocuğun susuzluktan ölmek üzere olduğu ortaya çıkıyor.

bunu görünce bütün ideolojiler, uğruna yaşadığımız idealler boş geliyor. sen burada neyin derdindesin ve o çocuk orada susuzluktan ölüyor.

şuradan yardım kampanyasını buldum. yarın maaş yatınca küçücük destek olacağım.
  • bu videyou gördükten sonra allahımıza ne kadar şükretsek az. bazen bu tür şeyleri görmekte fayda var. neden? çünkü ne kadar şanslı olduğumuzu bilmiyoruz, nankörlüğün kralını yapiyoruz. bir bardak su, bir tabak yemek, sıcak bir duş, ılık bir ev. bunlar bizim için olmazsa olmaz ama yukarıdaki bahsettiğim nimetlerin birisi bile bazi insanlar için hayal bile edemeyecek kadar uzakta.

durup düşünmek gerek. neyin peşindeyiz? neler ile uğraşiyoruz? ne davaların derdindeyiz?

biz burada boktan konuların derdindeyken, 3-5 aylık bebek sususzluktan ölmek üzere.

vay dünya vay.
hesabın var mı? giriş yap