şükela:  tümü | bugün
  • çok güzel bir belgesel. gerçekten afrika'daki yaşamı bize anlatıyor. nat geo'da falan afrika'yı bu kadar güzel anlatan bir belgesel izlemedim.
  • sarı (çöl), yeşil (orman) ve siyah (insan) üçlüsünün ağır bastığı bir karışımdır. belgesel olanı hakkında bi' fikrim yok (bu akşam bakarım), o yüzden konu hakkında olmayan bilgimle saçmalıyorum.
  • bir motosiklet sevdalısı olduğumdan mıdır nedir bana çok güzel gelen belgesel. erkan öztürk eski kasa honda africa twin (seçime gel *) ile geziyor sıra sıra ülkeleri. çok güzel bi enstrümental müziği de vardır lakin bulamadım bir türlü. bulupta söylemen olursa çok pis söverim ona göre.
  • en sevdiğim ve aynı zamanda gezginine(erkan öztürk) en çok özendiğim gezi programlarından biridir. turistik değeri ne olursa olsun yabancı ülkeleri, bu programdakine benzer şekilde dolaşma taraftarıyım. trt türk’te ve trt haber’de denk geliyordum eskiden ama artık pek yayınlanmıyor sanırım.

erkan öztürk’ü ise geçen trt belgesel’de endülüs gezileri yaparken gördüm. denk gelirseniz izlemenizi tavsiye ederim.