şükela:  tümü | bugün
  • bu arada hatırlatayım. erkek için de kadın için de küçük düşürücü çirkin bir olay bu. ama işte insan vücudunun kirli yönleri bunlar.

şahsen benden 10 yaş büyük bir kadınla birlikte olamam. 10 yaştan fazla küçük olanla da prensip gereği olmam. -/+ 10 yaş idealdir bro.
  • bir zamanlar türkiye'ye avrupalı kadınlar için de aynısı söyleniyordu. sonra herkes antalya'ya marmaris'e falan gidip şansını denedi. baktılar yine abazalar yine abazalar*.
    bunun illa ki doğruluk payı vardır ama afrikaya sadece yaban hayatı veya kabile yaşamı görmeye giden daha çoktur. bunlar insanların başkaları hakkındaki kötü düşünceleri.
  • aynısı güney ve ege sahillerimizde de bulunabilen kadınlar.

hiç dikkat etmediniz mi lan ?
    yaşlı başlı hatta gençleri de var bunların geliyorlar ve bizim kadınlarımızın yüzüne bakmadığı kro tipli aygırlarla yatıyorlar..
    nerden anlasın aradaki farkı.. sabahtan akşama kur yapıyor adam hatunla yatacam diye..
  • intihara meyilli kadınların işi zevkli hale getirme çabası. yoksa kimse aids'in kol gezdiği ülkelere degil seks turizmi normal turizme bile gitmez.
  • ulrich seidl'ın enfes paradise üçlemesinin ilkinde anlatılan kadınlardır. kenya'daki seks turizmini, orta yaşlı kadınların şehvetini, hayalkırıklıklarını ve yalnızlıklarını hissetmiştim. yaşattığı gerçeklik duygusu ve görselliğiyle belgesel niteliğinde bile izlenebilir.

(bkz: paradies liebe)
  • türkiye'de dönenleri düşününce garip gelmeyen olay.

(bkz: türkler bir büyük oyunu daha bozdu)
    (bkz: avrupa şokta, ab feshedildi)
  • lulea gibi anasının nikâhı bir yerdeki otelde bile 3 tane kürt garson bir de azeri türkü concierge gördüğüm için şaşırmadığım durum.

kürt burada ötekileştirmek için kullanılmamıştır, zira arkadaşlar kendi kendilerini ötekileştiriyorlardı, "merhaba ben x, kürdüm" diyerek, sormadığımız hâlde.

bir tanesi anlattı hikayesini uzun uzun, urfa'lı, alanya'da garsonluk yaparken isveç'li sevgili yapmış, takılmış peşine gitmiş. şansını sikeyim dedim içimden.
  • (bkz: bbc)
  • yetmez ama evetçi kadınlardır. şaka şaka kendi kararlarıdır istediklerini yaparlar size ne bize ne arladaş.
    (bkz: bazıları büyük sever)

hesabın var mı? giriş yap