şükela:  tümü | bugün
  • ellerinde ak-47'lar ile sokaklarda eylem yapan, tsk'nın bilhassa zarar görmemeleri için harekatı titizlikle sürdürmesine yol açan masum siviller:

http://i.hizliresim.com/z0noq9.jpg

aman ha, zarar görürlerse tam bir sivil katliamı olur. hatta savaş suçundan bile yargılanabiliriz. bu ağızları süt kokan temiz kalpli bebelere dokunmak falan yok.
  • başlarına bir şey gelirse hümanistler tarafından sivil zayiat olarak görülecek eli ak47 li teröristlerdir. eğer haber doğruysa bu masum kızlardan bazılarını yanlışlıkla ve masumca dağda askere ateş ederken öldürebilirler. bu masum zararsız ve günahsız siviller için ağıt yakılabilir.
  • şükür ki tek bir siha bombardımanıyla ne anaları, ne de sapları tarafından tanınacak hale geleceklerdir.
  • teröristin adı ''halk kahramanları'' ilan ettirirlmiş olursa örgütlenmiş silahlanmış çatışma için hazır hale gelmiş eli silahlı kevaşelerin de adı sivil halk olur.
    papadan dua niyaz edin her şey düzelir.
  • ayni manzara kerkuk'te olsa vatanlarini korumak icin silahlanan kahraman kadinlar olacakti.
    ama gel gor ki kurtler ve bu yuzden teroristler degil mi sevgili milliyetci (!) klavye delikanlilari?
    kurtulus savasinda cephedeki kadinlardan ne farki var bunlarin? biri senin memleketini isgal etmeye kalksa oturup bekleyecek misin? buyur mu edeceksin?

su ici bos milliyetciligi bir turlu anlayamiyorum, ''savas naralari atalim ama kimse bize dokunmasin...'' ''karsi tarafi oldurelim, gebertelim ama bizden kimseye bir sey olmasin...''

bakin hosunuza gitmeyecek seyler yazdim, hadi vatan haini ilan edin beni, kurtcu hatta terorist ilan edin... hadi hadi durmayin.

edit: mantikli seyler yazanlara cevap verdim ama kendi gibi dusunmeyen herkesi terorist ilan eden ilik gotluler mesaj atmasin artik.
    hele hele ''seni bimere sikayet ettim'' diyen bir tayfa turemis sozlukte, o sikikler hic mesaj atmasin. o kadar vatanlarini seviyorlarsa cepheye gitsinler, gotlerinin rahatini bozmayip klavye basinda vatan kurtarmaya kalkmasinlar.
  • bir adet hodor bulunan fotoğraftır.
  • terörist olmaları falan bir yana, sırf sahip oldukları boktan genetik miras yüzünden bile ürememeleri gereken, oldukça çirkin kadınlardır.

(bkz: ayan ablalar)
    (bkz: apaçi)