şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tsk'nın yayınladığı videoda görülen olay. afrin'i terk etmek isteyen siviller, canlı kalkan olarak kullanılmak üzere pkk'nın uzantısı ypg tarafından engelleniyor, siviller de teröristlere isyan ediyor.

önce hendeklerle ve eyp'lerle sokakları tuzakla, sonra sivillerin arkasında saklan, sivilleri öldür, bunları yaparken de içerdeki ve dışardaki terör sempatizanları da desteğini esirgemesin.

hendek operasyonlarının birebir aynısı yaşanıyor afrin'de. hendek operasyonlarında da pkk, eyp ve mayınlarla cehenneme çevirdikleri şehirleri terk etmek isteyen sivilleri taramıştı, hdp de ilk önce cizre ve silopi'de pkk'nın tarih yazacağını vs. zırvalamıştı, teröristler hendeklere gömülünce de siviller öldürüldü, soykırım gibi standart yalanlarını söylemişlerdi. terörist, hep aynı terörist yani.
  • evet bu haberi ve videoyu gunduz gordum. kostebekler is basinda yine. kazdiklari hendeklere giriyolar sonunda, ben ona bakarim.

askerimizin ayagina tas degmesin. ne varsa onlarda var.
  • sonlarının yaklaştığını anlayan primat dan bozma oruspu çocuklarının boşa çabası.

elleriniz ile yaptığınız tünellere bir bir leşleriniz girecek, sivil halk özgürlüğüne kavuşacak.
  • ne güzel çekimdir bu ya benim evdeki tv'den daha net .